Dalga geçilmesi cok sacmadır. Herkesin yapısı ve yetişmesi farklıdır ve sevgilisinden utanabilir.
psikolojik sorunları takıntıları olan yada
sosyal fobik bir insandır.
Anlayabileceğim bi' tür değildir, asla da olmayacaktır.

Garip tabii, ama farklı sebepleri de olabilir tabii. Bakınız 13.
cüzzamlıdır.
kız terkeder. başka bi kızla tanışılır o da terkeder. Sonra başkasıyla tanışılır öleyse böle denir ilişkinin ilk bir kaç günü içerisinde öpmeye çalışılır kız yine terkeder. Çeşitli kitaplar okunulur yeni bir kızla tanışılır her şey usulüne göre yapılır evlilikten bahsedilir kız yine terkeder. Sonra başkası bulunur zamanla ilişki yürümez ayrılmak istenir bu sefer kız terketmez.
erkeklerin zihnindeki kutsal bakire imajının eseridir.
gey erkektir. SEvgilisi de erkek olduğundan, bunu yaptığı takdirde çevredeki insanların alaycı bakışlarına, hatta saldırgan ve saygısız tutumlarına maruz kalabilir. Bunu da bildiğinden, içi gitse de sevdiğinin elini tutabilmek, "bu benim sevgilimdir" diyebilmek için, malesef yapamaz.

Zaten 21. yüzyılda kız olan sevgilisinin elini tutmaya çekinen bir erkek varsa, erkek sevgilisinin elini tutabilecek kadar umursamaz bir erkeğin olması da pek imkanlı gözükmüyor gözüme.
tırsaktır o tırsak hatta kedidir kedi
ayıp, günah ve geri kafalılık değil utangaçlıktan gelmektedir. yadırganmaması gerekir. herkes dam üstünde fındık kırarak ya$amaz.
bunun yüzyılla yobazlıkla ilgisi yoktur.sevgilisini incitmekten kırmaktan korkan erkektir.gerçekten seven erkektir.
(bkz: sevgilisinin elini tutunca boşalan erkek)
tutacak başka biryer bulmuş erkektir.

(bkz: bel) (bkz: kol)
(bkz: el zinası)
tamam daha önceleri böyle şeyler yoktu, insanlar ne yapacağını bilmiyorlar, sadece sevgiliyi üreme aracı olarak görüyorlardı. elini tutmak nedir, ne kazandırır, ne kaybettirir... bilmiyorlardı.

ama ya 21. yy da yobaz beyinsiz ?

-çekiniyorum abi.

kalk git adamı hasta etme lan it. 21. yy da yaşayıp sevgilinden çekiniyor, hatta utanıyorsun.

anlamıyorum valla böyle gerizekalıları görünce hemen sevgilisi elde edip elleriyle sevişmeye başlıyorum.