bugün

üst komşudur. Ne bu azgınlık? Çocukluğunu mu yaşayamadın? Bir de top oynarken "sınayder ve goool" demez mi? Gs'li değil mi hepsi aynı.
Milli olmaya hazırlanan futbolcu.
gazete kağıdını top yapıp vazodan kale yaparak oynayan ayıcıktır. ayı değil, ayıcıktır.
koridorda şişe kapağı ile oynamak daha eğlencelidir önerisinde bulunmak istediğim kişidir. duvar pası yapmak falan daha kolay oluyor.*
ayıdır hem kayan hem koyan ayıcıktır. sesi sözlğee kadar gelmiş.
Ayı değil insandır. Hala seviyordur bunu, yapıyordur. Normaldir. Asıl absürtlük insanların sevdikleri şeyi hor görmemizdir. Tabii sizi aşırı derecede rahatsız ediyorsa uyarabilirsiniz, başlık açmak yerine.
futbol spor değil, yaşam biçimidir lafının canlı örneği olan şahıs.
(bkz: bişeymi var bilader)
ancak evde top oynamanın zevkini bilmeyenler tarafından söylenir.
Ayı demeyin, yazık günah. Salonda küçük kuzeniyle bir maç da mı yapamayacak insan!
Park var bahçe var da biz mi oynamadık? En yakın yeşil alan 15 km ötede!
kalorifer peteğini de kale yapmıştır.
Alt komşudan gelicek şikayeti göze almıştır. Eğlenceli, cesur bir ayıdır.
ailesi şangııırt seslerine alışmıştır. *
Belediye her mahalleye saha açıyor, gitsin orda oynasindir. Apartmani inletmenin ne alemi var?
ben 25 yaşına geldim küçük yün topumu bir yerlerde görürsem hemen her hangi bir odanın kapısından içeri sokmaya çalışırım.

ayılıkla ne alakası var amk trolü.
oynamayan bilmez. sandalye ayaklarını kale direkleri farzederek atılan goller, halı sahada atılanlardan daha zevkli lan.
sensin lan ayı denilip ağzı tokatlanası yazar beyanı.
pasiftir, onu aktif hale sokacak samimi bir erk. arkadasa ihtiyaci vardir.
ayı tabiri yanlış olacaktır. bu çocukluğuna doyamamış insan, teras yada uzun koridolarda oynar bu topu. ayrıca top dediğime bakmayın, gazete kağıtlarını yumak haline getirip daha sonra koli bandıyla iyice sararak yapılır bu top.

tanım:21 yaşındaki çocuk ruhlu ayıdır.
ayi degil dayidir. yegeni falan vardir.
21 yaşımdayken balkonda top oynayıp evin aşağısındaki eczacı kızın kafaya topu atmışlığı olan biri olarak benim de içinde bulunduğum ayı grubudur. özümüzde iyi insanlarız ama.
içinizdeki çocuk, siz bir de kaleciye ihtiyaç vardır.
içinizde çocuğa sıçayım ayı bey kardeş.
ben yapsam bunu annem sevinçten benimle birlikte oynamaya başlar sanırım. yatmayı bırakıp iki üç hareket yapıyorum diye sevinçten gözleri dolar kadıncağızın.
Samimidir, içindeki çocuk ölmemiştir.
Yalnız balkonda değil de hol veya pencereleri kapalı geniş bir odada oynamak daha akıllıca bir hareket olabilir.