bugün

Beşiktaşım boru gibi döşücek fenere özellikle fenerlilere tavsiyem fazla acıtmaz merak etmeyin.
(bkz: el şikesikko)
beşiktaş'ın haftalardır saldığı korku bile yeter sonuç önemli değil. gslisi fenerlisi tırnaklarını yiyor kaç gündür açık ve net.
beşiktaşın bu maçı oynasa dahi bir maç eksiği var. siz neyden bahsediyorsunuz. beşiktaş yenerse şampiyondur.
var odası temsili;

görsel
Gördüğünüz üzere Beşiktaşlı taraftarlar hem mağlubiyet hem galibiyet için türkü söylüyor.
Bi kısmı 'sapladık, gömçürdük, acımadık' diğer bi kısmı 'hepçi feneyli, vay hakemi feneyli' diye emziğiyle ağlıyor. Ulab taraftarınız bile dansöz amk.
Birkaç sene evveli sövedurdukları adamı göğe çıkartır ibneler.
Galatasaray'lılar olarak fenerbahçe forması giyerek izleyeceğimiz maçtır.
Haydi kanarya. Bu maçı alırsan lige heyecan gelir.
Puan farkı ikimiz için de 5 olur.
Gün, Cimbom & fener kardeşliği günü. Pelkas'ın çüküne sarıldık bekliyoruz fenerbahçe galibiyetini.
görsel
görsel
Umut meler oyunu dengelemeye gelmiş çok belli.
Bu fenerin zencileri futbolcu mu değil mi anlamadım sanki yarrağı büyük diye takıma alınmışlar gibi.

Fenerden bir şey olmaz seneye yine 30 milyon dolar harcarlar.
Sosa, 36 yasindaki haliyle, gustavo ve irfan’i top diye oynar.
Vidaaaaaa.. dk48.beşiktaşımıZ 1-0 önde.
sergen balı amk. çakma fatih terim.
55 dakikadır 1. bölgeden 3 bölgeye top şişirip kaptırıyoruz, ilerde duvar forvetimiz de yok pivot santraforumuz da. Yine rezalet bir taktik, rezalet bir oyun. Şöyle 3-4 yesek de Good Bye Erol desek artık bu maç.
Başarının kadroyla ilgisi olmadığını görüyoruz. Fenerin kadrosu kağıt üstünde kaliteli ama beşiktaş daha başarılı. Zico dönemindeki başarı da vasat bir kadroyla gelmişti. Önemli olan sinerji.
irfan can ile niye baslarsin? Daha takimdakilerin ismini ezberlememistir. Velhassil sosa niye yok?

Neyse, bu zamana kadar kovulmayip ne beklendi acaba? Merak ediyorum cidden onu bunu yenecegimizi falan dusunduler mi?
erol bütün tuşlara basıyor.
Bir galatasaraylı olarak beşiktaş'ın kazanmasının bizim için daha iyi olacağını düşünüyorum. Çünkü beşiktaş son haftalarda hep mala bağlar. Şampiyonluk moduna girsinler iyice.
1-1 oldu. böyle bitse de olur.
görsel
Maç sonucu
Beşiktaş 1 : 1 Altay.
fenerbahçenin şampiyonluk iddiasının bittiği maç.
Maç sergen e yazar. Cenk oynamazsa böyle olur.
Gustavo iyileşmese hala yarıştaydık.
5 olacak maç 1-1 bitti. nasip değilmiş.