bugün

yeni doğmuştur. ayrıca uçağa binmemek çok da utanılası bir şey midir tartışılır. 21 inci yüzyılda istanbul'da oturup hala boğaz köprüsü'nü görememiş insandan / insanlardan konuşmak gerekir.
yaşadığı ilden maksimum 300kilometre uzaklaşabilen * insandır. hor görülmemesi gerekir. ayrıca bulunduğu yerde uygun bir havalimanı da bulunmayabilir.
21. yüzyılda görgü nedir bilmeyen insanlardan daha az şaşılasıdır.
Siz sıçmaya uzay gemisiyle gidiyorsunuz ya amına kodumum burjuvaları dedim içimden.

Tanım yapayım ki silinmesin. Benimdir efendim hala uçağa binmemiş insan. binmedim. param yok. benim gibi bissürü pislik fakir gibi ben de fakirlikten binmiyorum uçağa. Karadan sürünerek gidiyorum. kapımda gallardo var bitane. tüp taktırdım ona da zaten...

annee bittii vol2.
- 21 inci yüzyılda hala uçağa binmemiş insanlar var be ağğbüüee
- ee n'olmuş?!
- yiağnüee fobi mobi hiykayeieeğ beee aağğbüüee, fıtığını sikerüünn pen aüdamun
- vernel!
- iffendüüüğem ağğbüüee
- kendini sik!
hassiktir diyerekten yerimden zıplamama vesile olmuş kişi. ben. ta kendim. 21 nci yüzyılda hala yapmamış olduğum ne çok şey var anasını satayım. henüz bir yazar dövmedim mesela. ama fıtığımı seviyorum. en kısa zamanda bineceğim. uçağa. söz.*
hergün ulaşıma gelen zamlara bakıp en azından otobüse binebildiğine şükretmeye çalışan insandır.
almanya'da kiraladığı bmw'siyle, ülkeye bulgaristan üzerinden giriş yapmayı deneyen insandır.

aracı sofya'da yakılır.

yazık günah lan, binin uçağa gelin işte...
sanki uçağı bakkala ekmek almaya giderken kullanıyormuşuz havası veren başlıktır. bütün günümü sözlükte geçiriyorum ve bakkala sadece bira almaya gidiyorum. dolmuşa bile binmiyorum, uçağa neden bineyim? belki 25. yüzyılda...
iniş takımlarına güvenemeyen insandır.
yolcu olup uçağa bineceğine bekar olup alay... bi dakka lan böyle değildi.
korkuyorum arkadaş var mı daha ötesi diyendir.
garipsenecek bir durum değildir. Hele aaaa sen hiç uçağa binmedin miiiii? diyerek yayvan bir ağızla ti ye almaya çalışmak ,kişinin abidik gubidik biri olduğuna delalettir. Kısmet olmamıştır,ya da uçaktan korkuyordur.
garipsenecek bir durum değildir. Hele aaaa sen hiç uçağa binmedin miiiii? diyerek yayvan bir ağızla ti ye almaya çalışmak ,kişinin abidik gubidik biri olduğuna delalettir. Kısmet olmamıştır,ya da uçaktan korkuyordur.