bugün

başıma gelen vahim durum. ya bu nedir aq. sebep olanın anasını sikyim. bir cumartesi işten geldik internet keyfi yapacaz amına koydunuz ortalığın yine. ne yarrak oluyo siktimin internetini yavaşlatınca a amına kodumun evlatları.
Şaka maka harbiden Suriye'ye giriyoruz galiba. Internet öldü lan bildiğin sosyal medya komple kapalı.
allah onların sunucularına ateşler salsın. bana torrent ile sözlüğü aynı anda kullandırmayan heçkırları allah yaksın onların kasaları alev alsın inşallah maaşallah miyav.
twitter, facebook ve youtube gibi sosyal medya ortamları disinda baze uluslarası haber sitelerine de girilemiyor. Olayın dünya gundemine oturtulmasi istenmiyor olabilir. Tv kanallarinda Reuters aciklamasi yayinlaniyordu. daha önceki patlamalarda ben pek Reuters izi gorememistim pek ama burada pek bi aktif beni de düşündürüyor açıkçası.
Antep'teki saldırı sonucunda yapılan yavaşlatma.

Demokrasi nöbetinin mazotu buraya kadarmış. Demokrasi burada biter gençler.
gereksiz bir yavaşlatmadır. insanların haber ihtiyacı varken bunları kısıtlamak doğru değildir.
Bol bol küfür etmeme neden olan durum. internetimizden ne istersiniz amk?
Nedenini araştırırken bulduğum entry. Demek ki benle alakalı değilmiş dedirtti. Ayrıca araştırırken şunu buldum;

Tam üç sene önce bugün; https://forum.shiftdelete...videolar-dolmuyor.334862/

Kesin bi bokluk var.