bugün

ilk yarısı an itibari ile biten karşılaşmasıdır.

Mehmet topal ve mehmet topuz maçta tamamen etkisiz oynuyorlar.
sow sol kanatta oynuyor. bitirici futbolcu olan bir oyuncunun sol kanatta ne işi olduğu güzel bir sorudurç
yobo ve egemen ikilisi gayet iyi götürüyor. gökhan'ın sağ kanattaki olumlu etkisi çok belli.

fenerbahçe 3 pas yapmakta bile zorlanıyor, kuyt belki top kaparım/baskı olsun diye ayağına top değmeden kilometrelerce koşuyor, ne şut var ne adam gibi pas bam güm önüne gelen topa vuruyor.

tahminimce spartak taraftarları böyle oynayan bir takıma evimizde atamıyorsak deplasmanda ne yapacağız diye düşünüyorlardır.
atak oynarsak silkeleyeceğimiz maç.
spartak denen takımın vaslui kadar bile olamadığını gördük ilk yarı

var bi kaç kaliteli adamı ama şu kadrosu bile fenerin denk oynuyor bu takımla

böyle giderse bu maçta fener her türlü golü bulur

eler yada eleyemez orası ayrı..
fenerbahçe nin alex in yokluğuna rağmen iyi oynadığı ,dönem dönem önde baskıyla moskova yı bunalttığı,2.yarıda çakmayı umduğumuz maçtır.
iki takımı birbirine düşürmek isteyenlere gelsin...

http://live.sporx.com/fut...ceye-destekSXHBQ292269SXQ
ilk yarisi 0-0 biten maç. spartak moskova'ya başarılar.
Son derece sönük ve hareketsiz geçen maçtır.
bir galatasaraylı olmama ve de bağyan olmama rağmen seyredeceğim maçtır.

maksat ülkemiz kazansın gençler!!

fair play please...
ilk yarının genel bir değerlendirmesini yaparkak; spartak takımı da çekinerek oynuyor. ama her ataklarının tehlikeli olduğunu gördük. ikinci yarı daha atak oynayacaklardır. özellikle kanatlardan çok etkili geliyorlar, ayrıca emenike'ye atılan ara toplar sıkıntı yapabilecek gibi görünüyor.

fenerbahçe'de ise şu kadronun gol atabilmesi ancak bireysel yetenek ve şansla olur. duran toptan bile gol atamaz. mehmet topuz ve topal'ın oynayıp oynamadığı hücum anlamında belli değil. eğer galibiyet istiyorsa aykut k. alex'i oyuna almalı ama bu savunma direnci o şablonda zor olur. benim tahminim ikinci yarı zevkli bir maç bizi bekliyor. fenerbahçe'ye başarılar diliyorum.

adettendir: galatasaraylıyım.
Mert günok un iyi bir ilk yarı çıkarmasıyla bazı fenerbahçelilerin mert korkusunu üzerinden attırmayı başarmış bir ilk yarıya şahit olduğumuz maç.
emin olalım ki bir galatasaray'lı olarak fenerbahçe'nin kazanacağına can-ı gönülden inanıyorum.
fenerbahça rakibe basmıyor beraberliğe oynuyor ama hata yapıyor. gol yerse çıkaramaz.
Sow gibi işi ayağına geleni skora yazmak olan adamın sol kanatta ne yaptığı anlaşılmayan maç.
Roberto carlos'un izlediği maç.
hiddink'in de izlediği karşılaşma. Ulan bu adam milli takıma oyuncu seçmek için bile tenezzül edip maç izlemezdi...
aykut kocaman olması gereken kadroyu sahaya sürmemek için çıkardığı farklı kadroların da tahmin edilmeye başlaması üzerine bu beklentilerin de dışında kadroyla sahaya sürmüştür takımını.

ilk bombamız moussa sow: atak oynamamız gereken maçlarda bile sol kanatta stoch yerine caner tercihine alıştığımız aykut, post modern bir anlayışla santrfor mevkiindeki moussa sow'u sol kanat oynatmaya başlamış. dünya futboluna getirilerini önümüzdeki senelerde göreceğiz.

ikinci bombamız: selçuk, mehmet topal ve baroni'den kurulu merkez üçlü. defansif özellikleriyle öne çıkan bu üçlünün en önemli özelliği defans yapamaması.

üçüncü bombamız: fenerbahçe'deki 10. sezonunu oynamasını hayretle karşıladığımız selçuk şahin'in sahaya kaptan çıkması. ilk defa bu sebepten kendi takımıma beddua ettim.

mehmet topuz'un sağ kanatta oynatılması, kuyt'ın forvet yarısı gibi bir pozisyonda oynatılmasına zaten alışıktık. gelecek maçlarda kaleci mert'in görev alanı hakkında bir değişikliğe gidilecek mi merak ediyorum.

ayrıca mert gökhan yobo egemen hasan ali krasiç mehmet topuz baroni stoch kuyt sow gibi bir kadroyla bu takımı rahat geçebilirdik diye düşünüyorum.
her şeyi geçtim de o spiker neyin nesi arkadaş. maçı asıl durgunlaştıran bu adamdır bence, insanın içinde hiç mi heyecan olmaz. hay şevkine sokiyim senin
--spoiler--
inanılmaz bir kafa(!) çıkardı kaleci..

Ercan tANER
--spoiler--
emenikenin gol attığı maçtır.
An itibariyle emenike..
emenike golü attı. bu saatten sonra fenerin işi zor.
emenike bu sefer şike yapmamıştır.
An itibariyle Emenike'nin sahneye çıktığı maç olmuştur.
emenike gol atmıştır.

deplasmandan gol atamadan dönersek %90 ihtimalle eleneceğiz.
An itibariyle emenike fbnin osuragini dügümlemis sidikligini de baglamistir.
güncel Önemli Başlıklar