(bkz: spartak moskovalı trabzonsporlular)
spartak moskova'nın öyle aman aman bir takım olmadığını, fakat fenerbahçe'nin de spartak'tan iyi bir takım olmadığını bizlere gösteren maç olmuştur.
maçı izleyen herkes gördü ki s. moskova öyle deli fişek bi takım değil. yalnız fenerbahçe'de hala hazır değil.

tur içinde umutluyuz ama içimizi acıtan tek şey büyük fenerbahçeyi sahada göremiyoruz.
spartak moskovanın 2-1 kazandığı maçtır.
tamamen aykut kocaman ın basrolde oldugu rezalettir. bir gs taraftari olarak feneri izlemekten zevk almamaya basladim. stoch u kışlık tursu kurmak icin mi saklar? alex i boylesine onemli bir macta neden oynatmaz, elinde krasic varken neden oynatmaz anlamis degilim. feneri yenmek bile zevk vermiyor, cunku ortada futbol yok.
fenerbahçenin başında aykut olduğu sürece fenerli arkadaşlarımızın mağlubiyetten başka ne sonuç beklediğini anlamadığım karşılaşma.
emenikeyle yobonun ne alıp veremediği var birbirleriyle diye beni merak ettiren karşılaşma olmuştur. emenike yobonun karşısına geçip hareket yapar,yobo maçtan sonra abartmayın amk normal goldü işte minvalinde bir açıklama yapar. nedir olm sizin derdiniz?
aykut kocaman'ın fenerin avantaj kazanmasını engellediği maçtı. tamam çok seviyoruz aykutu ama bazen harbi kötü yönetiyor. biri bana bu stadta dünya yıldızı olmuş krasiç'e neden 13 dakika şans verdiğini açıklasın lütfen.
buzdolabı aykut çıldırtmıştır efendim. bir fenerbahçeli olarak elenelim de şu adamı göndersinler dedirten maçtır.
maçı izlerken harbiden üzüldüm fenerbahçe'nin adına. aykut yıldırım'ın bu kadroyu böyle kullanmasına üzüldüm. yedekte oturan krasic'e, alex'e, stoch'a üzüldüm. fenerbahçelilerin, 2 yılda bir galatasaraya gol atıp onun sayesinde bu takımda duran selçuk şahin'e katlanabilmesine üzüldüm. hasan ali kaldırım'ın fenerbahçe formasını giyiyor olmasına üzüldüm.
eğer bir takım formasında ay yıldızı taşıyorsa avrupada ben onun sonuna kadar destekçisi olurum. avrupada bir başarı kazanırsa bayrağımı elime alır ilk ben fırlarım sokağa. siktir boktan bir takımla bile maç yapsa kaçan gole üzülür, atılan golde avazım çıktığı kadar bağırırım. ama dur be arkadaş bu kadar da olmaz. sen koskoca fenerbahçesin. eğer maç 1-1 bitmiş olsaydı eminim aykut kocaman çok çok mutlu bir şekilde oturuyor olcaktı evinde, çünkü adam bildiğin ben yenilmiyim de ne olursa olsun diye çıkmış sahaya. korkmak ne demek böyle bir takımdan, çıkıp aslanlar gibi oynayacaksın.

not: trabzonspor taraftarıyım
"trabzon'un moskof olmadığı karşılaşma."

yukarılarda bi yerlerde moskof olmadı denmiş..

ahanda . haber kaybolursa diye de ss aldım. isteyene atarım. ayar dediğin ince olur. kapak dediğin böyle.

http://live.sporx.com/fut...a-kutlamasiSXHBQ292282SXQ
ah zico ah.. zico olsa zico zico yenerdik bu takımı da neysse..

mecburen polyanaylan cinsel ilişkiye girmek gerekiyor ne dicez? işte fenerbahçemiz kadıköy'de bu takımı ziker atar.. ama herkes içten içe gerçekleri aykut'u oynucuları oynana futbolu gözünün önüne getirince acı gerçekle yüzleşiyor ve maçı izlerken o 90 dakka boyunca ecel teri döküyor.

en son rahat rahat maç izleidiğim günler zico günleriydi.. hey gidi günler..

misal elazığ maçına polyannacı arkadaşlarım 5 diyerek çıktı ben aman bi sakatlık olmasın gorüken koy kılavuz istemez dedim. yoh dediler, sen müsterih ol.. 3 yıldır müsterihim.
Aykut kocamanin siktir olup gitmesi gerektigini kanitlayan mac.
http://p.twimg.com/A02IHLoCYAEx92U.jpg
futbol cahilleri tarafından "moskova kötü oynamasına rağmen kazandı" diye yorumlanan karşılaşmadır.
yanlış! zira fenerbahçe aylardır sıkıntısını yaşadığı bölge olan orta sahayı iyi kapatarak istediğini yaptırdı rakibine, yenen 2 gol yanıltmamalı taraftarları.
(#16631932) şu entrymi yamultarak oyunun dizginlerini eline almaya çalışan bir fenerbahçe izledik. buna rağmen yenen iki golden biri defansın arkasına atılan usta işi bir top, diğeri ise basit bir duran top organizasyonu ile geldi.
2-1 fena skor değil, maç öncesi umutsuz olan ben şu oyunu izledikten sonra rövanş için beklentimi yükselttim takımımdan.
kısaca, fenerbahçe oynaması gerektiği gibi oynadı ancak yenen 2 "saçma" gol ile mağlup oldu.
fenerbahçe kadıköyde 12. adam ile birlikte mağlup edecektir moskovayı...
spartak moskova'nın oldukça kötü bir oyun oynadığı ama buna rağmen galip geldiği maç.
Fenerbahçenin bi bakıma istedigini aldigi maç olmuştur kadiköyde işi bitirir ve turu geçer fenerbahçe.
Trabzon'un moskof olmadığı karşılaşma.

cska moskava maçında moskof olan fenerlilere geçmiş olsun diyorum.
fenerbahçe iyi ki fark yemedi de istanbul'a az da olsa umutlu döndü denilebilecek maç.
çapsız aykut kesin maçın 2-1 bitmesine sevinmiştir. avantajlı skor gözüyle bakıyordur maça. ulan adamlar bizim sahada kapanacaklar. ileriki dakikalarda gol gelmezse ne olur fenerbahçenin hali hiç düşündünüz mü? aykutun korkaklığı takıma sindi arkadaş. eskiden kendi yarı alanımızda top çevirerek maçı bitirirdik bu maçta top şişirerek. ulan bir defolsan gitsen daha iyisi gelecek mi o muamma. kısacası zicoyu gönderen zihniyetin kalıbına sıçayım.
fenerbahçenin süper kupa maçına göre daha iyi oynadığı maçtır ama köyt ve yabo dayı olmasa çok sıkıntı yaşardık.
Aykut Kocamanın alexi oynatmaması takımın basmasını sağlamıştır.
not:skor da iyi aslında kadıköyde 1-0 bize yetiyor nesini beğenmediniz ki?
not2:ikinci maçı hangi kanal yayınlayacak?
berbat oynadığımız maç.

valla bıktım amına koyim artık ya, gerçekten bıktım. biraz kalbürüstü her takıma karşı ezik oynamamızdan bıktım.

ulan rakip inter olsa, real madrid olsa anlayacağım. öne geçersin, biraz çekilip hızlı toplarla çıkarsın, eyvallah. abi spartak moskova bu, herkes maçtan önce 10 üzerinden 7 verirdi bu takıma, ama gördük ki bu takım 6 bile verilecek bir takım bile değil. krasic var, stoch var, alex kararına saygı duyuyorum ama şu etkili iki kanat adamını niye oynatmıyorsun aykut hoca? madem bienvenu'yü alacaktın, diri ve moralli bir sow'u niye çıkarttın hoca?

bu hasan ali'yi çok mu aradınız hoca?

ha pardon, takım 2 aya hazır olacaktı dimi? özür diliyorum. o iki ay hiç önemli değil çünkü.

bu atmosferde, kötü bir takımı, iyi oyuncuların varken yenemiyorsan şampiyonlar ligi'ni de hak etmiyorsundur, üzgünüm.

not: sinirim geçince fark ettim, hasan ali kaldırım aynı hz isa lan, eleştirmeyin adamı. yeminle hepimizi çarmıha gerer.
kuyt'ın zamanında gelen golüyle rahatlatan, hemen moskova'nın karşılık verdiği golden sonra morali bozan maçtır. fenerbahçe'nin evinde yenmesi beklenmektedir.
Şu kadro Zico'nun elinde olsa Fener, gol yemeden 2 3 atardı şu takıma, öyle bir maçtı. Ne diyeyim Aykut Kocaman şu taraftara sabır da iktisat yaptırıyorsun.
Aykut'a kızılacaksa hasan ali ısrarından ve özgür çek'i silmesinden dolayı kızılsın. Bienvenü'ye kaç maçtır forma vermediği için kızılsın. Klasik 4-2-3-1 oynadı takım, 10 senedir oynadığımız gibi. Düzgün bir kadro ile istanbul'da bu takımı yeneriz.