bugün

fenerbahçe aşırı defansif bi kadroyla çıkmazsa sahaya gol atmadan bitirmeyecektir bana kalırsa maçı

en azından kadıköye tur ümidiyle dönecek bi sonuç alırlar gibi geliyor..
handikaplı 1 oynanması gereken maç. fener'in kadrosu: mert günok, egemen, yobo, gökhan gönül, hasan ali, mehmet topal, mehmet topuz, selçuk şahin, cristian, kuyt ve sow.

bu kadroyla defans yapmak istiyor aykut kocaman fakat emenike gibi bir tehlike var. aman dikkat. inşallah 3 tane atmaz emenike.
kadro yine ya sabır dedirtmiştir. yazık yazık.

ulan stoch nerde!! krasic nerde!!! insanı futboldan soğutuyorsun it herif.

edit: selçuk'un torpili kim biri açıklasın bana yahu!?
bir galatasaraylı olarak diyorum alex nerde lan, kardeşim bu ne ya.
aykut kocaman'ın ''bugün günlerden selçuk'' demesiyle hücuma yönelik tek futbolcumuzun sow olacağı(eğer kadro doğruysa) karşılaşmadır.
tamam spartak moskova güçlü de barça'ya madrid'e karşı bu kadroyu sürersin amk. yarra yediğimizin resmidir.
aykut kadar korkak adam görmedim. takımı yunanistan milli takımı gibi korkak oynatiyor ama onuda beceremiyor. ulan be mübarek sen bu kafayla git larissa'yı felan çalıştır..

fenerbahçenin evladıymış, önce futbol mentaliteni değiştir sonra fenerbahçeyi çalıştır. yeter artık!
ayküt yüzünden neredeyse kendi takımımı değil spartak'ı destekleyeceğim maç. lan bu kadro ne? hey allah'ım şaka değil mi? ulan bir insan hiçbir şeyden ders çıkarmaz mı lan? git fark ye gel aykut. hatta gelme, fark ye sen kal orada takım gelsin. hocasız çıksak daha iyi top oynarız.
fenerbahçelilerin kesin kadrolar belli olmuş gibi salladıkları maç

daha 3 saat var yahu sabır

ama gerçekten o söylenen kadroyla çıkarsa sahaya aykut spartaktan biraz fazla tırsmış demektir..
topuz-selçuk-topal-baroni'den mütevellit orta saha önceliğin gol yememek olacağını gösteriyor. krasic'i de ikinci yarıda oyuna alacak zaar ama o zamana kadar her şey için çok geç olur mu olmaz mı işte sorun burada. alex'e yine bir tırpan gelmiş, buna rağmen işler kötü giderse kocaman'ın sarılacağı ilk isim alex olacaktır. hadi krasic'i ikinci yarıya sakladın, alex'i de temposuz diye kestin, stoch neden oynamıyor diye sormamak elde değil. spartak ise ari, emenike , mcgeady , bilyaletdinov gibi oyuncuların olduğu ofansif bir on birle sahada olacak, welliton yedek. bu ilk on birle fenerbahçe'nin alabileceği en iyi sonuç golsüz beraberlik, bakalım tutacak mı.
madem aykut kocaman bu kadar defansif bir takım çıkardı, o zaman bize de alt oynamak düşer.*
Emenike'nin son anda sakatlanıp kadrodan çıkarılacağı maçtır. Sezon sonunda ise, amaan biliyorsunuz işte!
Gecen gün iddialı konuşmuştum ama kadroyu gördükten sonra oha dedim. Fenerbahce bu kadro ile bu macı kazansın, ben de bisey bilmiyorum. Ancak ikinci yarı yapılacak degisikliklerle belki şansımız olabilir. Onun dısında bu kadronun mac kazanması imkansız. Hatta fark bile yiyebilir...
bir galatasaraylı olarak fenerbahçe'nin ağzımı açık bırakan kadro ve sistemle oynayacağı maçtır.

samimi söylüyorum; şu galatasaraylılığımla fenerbahçe'ye teknik direktör olsam ve elenmesini istesem kafadan kadroya almayacağım 3 isim kuyt, stoch ve krasic olurdu. allah'tan kuyt'ı almış yani...

ki kaldı ki galatasaray fenerbahçe maçlarında stoch'u kadroda görmeyince "yanlışlık var lan galiba, niye böyle bir şey yapsınki" diyordum, şimdi artık yanlışlık olduğunu inanmıyorum.

allah sabır versin ne diyeyim.
orhanlıı bekirlii selçukluu canerlii fenerbahçe! emenikeli spartak moskovaya karşııı.
19 da başlayacağını daha yeni öğrendiğim maç

o değilse şu kadroya rağmen fener kazanırsa maçı şurada çığırtkanlık yapan taraftarlar nereye sokacak kafasını çok merak ediyorum..
bu kadar çok sayıda fenerli taraftar 'kaybedeceğiz' dediğine göre iyi bi skor çıkacak fener adına maç sonunda gibi..
kaptan (bkz: selçuk şahin) bre ne günlere kaldık.
Ezeli rakip ebedi dost fenerbahçe kazansın diye dua edeceğim, fenerbahçenin girdiği her pozisyonda ayağa kalkacağım, sözlükte birbirini kışkırtan holiganlara ağır küfürler edeceğim maç.
Hücüm gücü çok zayif duran toptan anca bulur fb golü. Gönlüm moskoflardan yana insallah feneri düzecek.
ilk 10 dakikası geride kalan maçta fenerbahce çok da kötü bir görüntü ortaya koymadı.
selçuk'un hatası dışında hatasız oynadığımız karşılaşma. tek hata pahalıya mal olacaktı.
fenerbahçe şu ana kadar iyi oynuyor ancak tedirginlik her haliyle belli oluyor.
fenerbahçe'nin yaratıcı oyuncu eksikliğini hissettiği maç. 3 tane mi ne korner kullandık hepsi piç oldu. baroni atıyor alakasız yerlere.
mert'in müthiş bir pozisyonu çıkardığı mücadele.
Fenerbahçe kalesinde iki garip pozisyon üstüste oldu. Dakika 18. Skor 0-0.
spartak moskova'nın 1 gol daha kaçırdığı maç. üzülerek söylüyorum ki rakip akın akın geliyor. forvetleri de fırtına gibi anasını satayım. ari bi yandan, emenike bi yandan defansımızın arkasına uzun toplarla gol arayacaklar.