bugün

Çok gelişmiş Türkiye. Acaba neden neden?

görsel
Gelişmiş bir ülke olabilmek için komple götümüzü mü siktiriyoruz yani?
Ben Afrika ya taşınıyorum arkadaş. Siz gelişin.
Şu yürüyüşün manasını anlayamacak o kadar çok insan var ki ülkemde, ülkeme ülkem demeye utanıyorum.
(bkz: ülkesine ülkem demekten utanan insan)
ibne yuruyusu deseniz anlarimda onur yuruyusu nedir ya.
Şimdi türkiye'deki eşitliğin, hakkın ve hukukun gelişmişlik düzeyini görüyoruz.

Hollanda Onur Yürüyüşü.
görsel

ispanya Onur Yürüyüşü
görsel

Amerika Onur Yürüyüşü.
görsel

Almanya Onur Yürüyüşü.
görsel

Ve çok gelişmiş Türkiye. Duble yoldan hepsi.
görsel

görsel

görsel
ezik yürüyüş. ibneliğin lüzumu yok.
homoluk doğaya aykırı bir unsur.

siz, homolara şiddet uygulamayın onlara zarar vermeyin.

ve siz homolar, siz de bunu normalleştirmeye çalışmayın. işin doğasında anormallik yatıyor. bunun normalleşmesi ne size ne topluma yarar.
görsel
gelin de az iki taraflı düşünelim. toplumumuzda bu şekilde yönelimleri olan insanlar var ve bir çoğu dışlanıyor. otobüste falanca yerde gördüğünde kadınlı erkekli olarak dik dik bakıyoruz garipsiyoruz belki de alay ediyorlar, taciz ediyorlar.

bu insanların seslerini duyurmaya hakları yok mu?

tamam, düzenlenen yürüyüşün konseptini tartışabiliriz ben de yadırgıyorum kimi görüntüleri ancak bırakın herkes sesini çıkarabilsin. varsa hakkını savunabilsin.

bakın bu ülkede binlerce aile var evladı eşcinsel olan. hayat bizi her şeyle karşılaştırabilir. insanlara biraz kucak açalım ki gerçekten insan olduğumuzu o zaman anlayalım.

onurluymuş onursuzmuş. kimsenin karakterinin muhasebesi bize düşmez ya.

hepimizi yaradan allah bir. bu kavga niye?
Önce bu insanları o sokağa dökecek kadar dışlayan insanların bi kendilerini sorgulamasını öneririm. Nefret etmeseydiniz bu kadar onlardan, özgürlüklerini bu şekilde ifade etmek isteye gerek duymacaklardı belki. Şimdi, siz! Ötekileştirenler! Katlanın sonuçlarına.
Gerçi üstteki videoyu izlerken bile elinize sahip çıkamadınız okşadınız kendinizi değil mi?

Müslüman bi ülkede neden cinsellik bu kadar ön planda olur ki anlamıyorum. Başkalarına saldırmayı bi bıraksanız. Tecavüzden veya biseksüel nefretinizden kurtulsanız iyi bi ülkeyiz aslında.
ibne olmak ne zamandan beri onur oldu amk.
insanlık onurunun sadece heteroseksüellere ait olduğunu düşünen ayrımcı bir gerizekalının onur kelimesinin değiştirilmesi teklifinde bulunduğu yürüyüş.
en azından tecavüz etmiyorlar amk,
bu kadar da korkmayın, yanacaklarsa onlar yanacak biz değil. ahlaksızlıksa onların ahlaksızlığı, bizim değil.

yaşamlarını onlar yaşıyorlar, biz değil.

önce kendi yaşamınıza bir çeki düzen verin, sonra topluma açılırsınız.

lgbt'lilere gelene kadar 3 milyon adet sorun daha mevcut toplumda.

toplanıp yaptıkları da, yürüyüşleri de böyle bir ülke de gündem yaratacak son şey olmalı ama cehalet bunu ilk sıralara taşıyor.
(bkz: #32147382)
"eğer onur bu sapıkların yaptığıysa ben ömrümün sonuna kadar onursuz yaşamaya razıyım".

templeton peck.
Ya arkadaş ben bu çağı sevmiyorum bak 90 larda yoktu böyle şeyler. Ya tamam eşcinselsin birbirinizi s.kiyosunuz falan zaten biliyoruz da ben seni kabullenmek zorunda mıyım? Benim gözüme sokuyosun seviştiğini ben zaten biliyorum bunu. Yok bizde toplumun bir parçasıyız deyip geçen sene çırılçıplak gezdiğini de biliyoruz. Hayır yanı git ilişkini yaşa senin kafanı kesen yok da neden bu aşırılık neden bu sapkınlık ?
Çocuğa hallenen insanların onurun ne olduğunu bilmediği iÇin sataştığı yürüyüş.
Koştursunlar efenim istiklalde.
onursuzların yürüyüşü ne ara onur yürüyüşü olmuş.
Tasvip etmiyorum.
başlıkta hem onur diyor hem lgbt ben birşey anlayamadım.
toplum tarafindan dislanan insanlarin bir kere daha sesini duyurmaya cabalayacagi yuruyustur.

gecen senede yazmistim, bu toplumca dislanip hala yasayabilen, hayatina devam edebilen, kimligini saklamayan insanlarin onuru.

gerici yobaz dangalaklar anlayamaz bunu.
her yerde yaratık gözü ile bakılan insanların yürüyüşü. normaldir. yürüyüş yapanlardan korkmayın, gtünü haksızlıklar karşısında kaldirmayanlardan korkun amk.
erkeğim ve kadınlardan hoşlanıyorum, fakat o insanlara hak veriyorum.
Saygı göstermeden saygı beklemek de neymiş, sokakta ibnelerin öpüşmeleri topların birbirini yalamaları salladıkları lenkli bez parçalarıyla toplumu asıl yobazlastırmaya çalişan bu ibneler bize saygı duyup ilişkilerini evlerinde sessiz sakin yaşamaya ne zaman başlarlarsa saygıyıda o zaman görürler.