bugün

eskisinden farksız olmayacak...
"2009da başlayan ekonomik krizin etkieri bu yılda artarak devam etti" cümlesinin yer almadığı bir cümle dilesek de gerçekleşmeyecek olan özet.
sonisphere fest 2010 *
(bkz: ne çabuk geçtin ömrüm)
metallica,rammstein ,slayer geliyor !

Umarım türkiye konserinde birkaç parçalıkta olsa slayer ile birlikte devlet bahçeli düeti görebiliriz.*
devlet bahçelinin slayer a vokal olması
(bkz: devlet bahçeli slayer a vokal olsun kampanyası)

Bu sesi duy tom araya!
daha fazla kan.
benim için belirsizlikler yılıdır. buyursun gelsin.
benim için 2009'dan çok daha iyi bir yıl olduğunu belirten bir özet olacağına eminim.
2009 yada 08 yada 07 yada 1990 yılının özetleri hep aynı. sonunda ki cümle hiç şaşmaz;" ne zaman geçti lan 1 yıl:S"
(bkz: her şey güzel olacak)
(bkz: gene sıçtık)
sağlık ve mutluluk (inşallah 1 sene sonra editlemek zorunda kalmam)
(bkz: başlık parsellemek)
(bkz: bu başlığı ben açacaktım lan)
Sikerler böyle hayattan bir seneyi daha..
götümde artık kıl değil kadayıf taşıyorum . olacaktır.
konuşmak için henüz erken.*

edit: umudumu kaybetmedim birşeyler gördüm, 2011e sarkan umutlar var.*
Geriye dönüp baktığımda yaşadığım senelerle pek memnun kalarak ayrılmasam da 2010'un ikinci yarısı benim için gerçekten çok iyiydi.Umarım 2011'e de taşınır bu mutluluk.
benim icin cok kotu bir seneydi o yuzden artik bir an once bitmesini istedigim bir yil su 2010.
hayatımdaki en değerli insanı ve en değerli hayvanı kaybettiğim bok gibi bir yıl.
yeni yıl mutluluk ve sağlık getirsin, getirmessede koy götüne gitsin.
kişiye göre değişik anlamlar ifade eden ve tüm diğer yıllar gibi kendiside spesifik olan yılıdır.
çok kötüymüşsün be 2010. Yani kahrettin beni. Çok kötü günler yaşattın. Yapmasaydın dost kalabilirdik belki ama yaşattıklarını da seni de tarihe gömmek için gün sayıyorum. 2011 yeni ve güzel bir başlangıç olsun diye unutuyorum.
biz büyüdükçe büyürmüydü acılar?
bir hışımla geldi geçti peh peh peh
(bkz: one minute)
emredersin komutanım.