bugün

giren arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla yabancı dil sıralamaları çok büyük oynamış.geçen seneki sıralama ile istanbul üniversitesine girmesi gereken arkadaşım 5 tercih altındaki erciyes üniversitesine falan girdi.
uludağ sözlükte yazmama ayrı bir anlam katan sonuçlardır.
muhtemelen bizim okula da bir kaç kişi yerleştirmiş olan sonuçlardır.*

edit: kazanan herkese hayırlı olsundur.
havalara uçurmuş iki senenin emeğini vermiş, yıldız teknik'ten kopmamı sağlamış sınav. sonunda bir sınav sonucu odtü diyor. *
öncelikle kazanan arkadaşları tebrik ediyor kazanamayanlara da üzmeyin tatlı canınızı seneye inş. diyorum. bu arada sakarya üniveristesi kazananınız varsa benle irtibata geçebilirisiniz. yardımcı olurum.
üst kattan sesler geliyor. devlet değil de, babası yerleştiriyor herhalde elemanı.
bugün itibarı ile açıklanarak, gerek aileler ve gerekse öğrenciler için heyecan dolu bir bekleyişi nihayetlendirmiştir.

- bir lisans programına dahil olmayı başaran tüm yazarları ve onların anne-babalarını kutluyor, üniversite yıllarının; başarı, esenlik ve mutluluk içerisinde geçmesini diliyorum.

- başaramayanlar da kahretmesinler! zira bu, dünyanın sonu değil. yeni yıl, onlar için yeni ümitlere ve heyecanlara gebe. gereken, biraz daha fazla motivasyon ve gayret. yoksa, kazanabilenlerden ne eksikleri var!
şahsımı aynı anda odtü ve boğaziçi'ne yerleştirmiş, sevinçten havalara sıçırtan leziz olay. sıra arkadaşım. canciş.
Çukurova üniversitesi PDR bölümünü kazandığım sınav sonucu.
şahsıma odtü tıp ı kazandıran sınavdır. ikinci öğretim ve açıköğretim ama sağlık olsun.

şimdi ösys düşünsün!** **

edit: yıldızları okumadan niye eksiliyorsunuz aq! ayrıca tamam lan ezikliğiniz hissedilmesin , açıköğretim tıp kazandım ben!
(bkz: Sonuç Bir yükseköğretim programına yerleşemedi)
(bkz: Ege Üniversitesi) - (bkz: Uluslararası ilişkiler)

10bin, 12bin, 15bin, 25bin, 40binlerdeki arkadaşlarımın yerleşemediği sonuçlardır. nasıl sistemdir bu?
ünal yarımağan akıllı olsun

ulan bana ne oluyorsa. * *
maramara fransızca kamu beklerken dumura uğrayıp uludağ uluslarası ilişkiler olması üzgünüm anne, baba sen zaten üzülmüon konuşma hiç.
şahsımı yanlışlıkla ösym'ye yerleştirmiş olay. içeride kaldım yardım edin.
pamukkale üni. arkeoloji bölümü öğrencisi olduğumu öğrendiğim sonuçlar.
ne kadar muhteşem bir insan olduğumu öğrendiğim sonuçlar.
sonuç: kültür dershanesi hafta içi programı.*
dokuz eylül üniversitesine yerleştiğimi öğrendiğim sonuç.
beni allahın kırıkkalesine göndermiş sistem. hacı napıcam orada allahın bozkırında.
titreyerek sarsılarak ağlamama neden olmuş olay. fethullah gülen gibi gözyaşı döküyorum.
an itibariyle beni ist üniversitesi'ne yerleştirmiş kurum. gerçi yerleştireli çok olmuş da ben yeni gördüm.
mimar sinan felsefe bölümüne yerleştirmiş olan sınav. istanbul felseef beklerken yaşadığım hayal kırıklığı anlatılamaz keşke ikinci öğretimi de yazsaymışım diyorum.

not: mimar sinan fen edebiyat hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. korkuyorum...
şahsımı karedeniz teknik üniversitesi ne koyan sonuçlardır. espirisinin aksine kazayla kazanmadım lan ben, isteyerekti.
kılavuza uyup tercih yapmanın karşılığını kırık hayallere dönüştüren sonuçlar.