bugün

şu an itibariyle yasal olarak suçtur. 1 sene daha sabredilmesi gerekir böyle bir yola çıkılacaksa.
çocuğun cinsel istismarıdır. suçtur. ancak şikayete tabii bir suçtur. şikayet yoksa, yargılama yapılamaz. istisnai durumlar, her iki tarafın da 18 yaşından küçük, 15 yaşından büyük olmasıdır. bu durumda suç unsuru oluşmaz.
bir kadın bunu 17 yaşında erkek ile yapsaydı, aman ne güzel mi olurdu?
tam bilmiyorum ama rızası olsa kurtarır diye hatırlıyorum yasayı. bildiğim kadarıyla 16'yı doldurmadıysa hiçbir güç oturma organınızdan kan alınmasını engelleyemiyor.
Pedofili değildir.
Eğer 18 yaşından büyükşeniz pedo olur, benim gibi küçükseniz pedo olur olursunuz.
Reşit olmayanla cinsel ilişki suçunu oluşturur. Önceki entrylerde yazılanların aksine çocuğun cinsel istismarı veya pedofili boyutunda bir suç oluşturmaz. Ayrıca Türk Medeni Kanunu 17 yaşın doldurulmasıyla aile izniyle evlenmeye izin vermistir. Ayrıca mağdurun fail tarafından 18 yaşından büyük olduğunun sanılması ve bu yanılgısında haklı olması halinde bu suç oluşmayacağı gibi sartları varsa cinsel saldırı ve cinsel taciz suçları oluşur.
Şu başlık 2070 yılında görüldüğünde daha farklı tepkiler verilecektir.
krizde sex dedikleri bu olsa gerek.
yasal vasisinin yahut velisinin izni veya icazetiyle resmi nikah sonrası gerçekleştirilirse hukuki anlamda hiçbir sorun teşkil etmeyen eylem.

çıldırırsın.
Pedo diyenleri tek tek döverim.
Edit:16.
2001’li çocuk için sıkıntı olmayacak durumdur.