bugün

fiyatı 55 bin lira olan araba ve özelliği. 2002 model clio'ya 50 bin lira vermek mi yoksa bu mu kararsız kaldım. arabayı kendim için değil de teyzem sürecek. onun için alıyorum.

şöyle yazmış adam:

"Orjinal km.
190.000 km
Değişensiz
Full bakımlı
Lpg hic takılmadı
Motor %89
Exper fotoları mevcut
Tramer: 786 TL
Önden kazası kesinlikle yok
Yedek anahtar mevcut
Merkezi kilit
Hidrolik direksiyon
Kol dayama
Uzun kısa Led ZENON far
Tatmin edici SES SiSTEMi
Abs
Klima
Çift airbag
Elektrikli cam ve aynalar
Sis farı
Konuşan park sensörü
Stepne ve bijon takımı hic kulanilmadi 0
Bel altı boyalı
Vizesine 8 ay var
Motorda yağ kaçağı terleme yağ yakma üfleme kesinlikle söz konusu değildir. zorlanmadan kullanılan bir araç.
Son bakımı 187 binde yapildi.
Son bakımda yapılanlar motor yağı, buji kabloları , buji pipoları, hava filtresi,yağ filtresi,4 disk fren balatası değişmiştir,
Anlayacağınız çalışmayan hiçbir aksamı yok . O fiyat olurmu bu fiyat olurmu diyecekler kesinlikle mesaj atmasın. Pazarlık sünnettir arac basında Pazarlık yapılır. Telefondan konuşarak Pazarlık yapmayın lütfen. Mantıklı değerinde takas teklifi düşünebilirim"

araba benzinli ve çok temiz duruyor. acaba çok yakar mı bilmiyorum.
bırakın şu poloyu kardeşim. aynı paraya daha iyi, daha yeni toyota yaris almak varken.
Ilan sonunda veya aralarında dosta gider yazıyorsa almayin.
olur git aracın başına incele, imkanın varsa bildiğin bir ustaya göster , içine de sindiyse 50 bine al güle güle kullan kazasız belasız.
2014 clio ikon 1.2 135 hp 6 ileri benzinli otomatik sahibiyim. araç 29.000 de. serisinin en üstü 17' çelik jant var araçta ses sistemi, iç döşeme ve konsol kaplamaları fabrika çıkışı özel üretim.

135.000 den ilana koydum. arayan bir galerici ile "bu araba bu kadar etmez" polemiğinden dolayı neredeyse birbirimizi vuracaktık.

şu ilanları gördükçe o pezevengi neden telef etmedim diye sinirlerim bozuluyor.
10 yaşından daha büyük alman arabasına binilmez.

ikinci elde tek kural vardır. Paran kadar Toyota.

Dipnot: o polo benzinde en az 60 65 kuruş yakar.
Geçen ilan gördüm,motor arızalı başka sıkıntısı Yok demiş, daha noolsun.
üstüne para koy clio 3 al derim.
50 bine bakımlısından bir eski kasa citroen c4 al hiç yoksa konforun olsun.
(bkz: hurda)