bugün

çocukluğu 90'lı yıllara gelen kişilerin genel sorunu.
kişinin büyümeden yaşlanmanın getireceği gayet güzel ve heyecanlı bir hayatının olacağının henüz farkında olmadığının göstergesidir, başka bir şey değil.
34 yaşında olup çocuk gibi hissetmekten hiç bi farkı yoktur,hatta literatürde 70 yaşında olupda çocuk gibi hisseden kimselerin olduğu vakidir...
gönül yaşlanmaz. muhtemelen aynı hisse 60 yaşındada sahip olunacaktır.
20 yaşında olup, kendini olgun sanan ama aslında çocuk gibi davranan insana oranla daha polyanna, daha pozitif düşünendir. ve daha makul olandır.
(bkz: aşık olmak)
Yaşım 22 olmasına rağmen hissettiğimdir.
Hukuk fakültesi 4. Sınıftayım ve büyük ihtimal okul uzayacak. Ama en azından önümüzdeki 2-3 hatta 5 sene için kendimi hakim-savcılığa veya avukatlığa hiç hazır hissetmiyorum.
Basit bi büro memuru olup 2300 tl ile azıcık aşım kaygısız başım'lı bir hayat 27 yaşıma kadar çok daha cazip geliyor. Yapı olarak popi olmayı sevmiyorum, belkide ondandır. insanlar googleye ismimi yazdıklarında bişe bulamasınlar mümkünse.
Edit: kendimi tam ifade edememişim galiba. aslında hayata hiç atılmak istemiyorum. Ama hukuk fakültesi diplomasını duvara asıp sabahtan akşama kadar dana gibi evde yatamam (babam öldürür. Babam öldürmezse annem öldürür.). Bende bu yüzden büroda takılmak istiyorum.
(bkz: ben)
21 yaşındayım. diş hekimliği okuyorum. sınıfta kalacağımı da hesaplarsak en iyi ihtimal 25 imde mezun olacağım. 4 yılı dusa harcadığımızı var sayarsak eder 29. askerlik falan 30.

bir arkadaşı gördüm 22 yaşında hukuğu bitircek (hukuk boru değil) 27 yaşına kadar büroda takılmak istiyor. hakkıdır hacı abi ona eyvalah da

biz napak ölek mi amına koyüm kendimi hala çocuk hissediyorum ben.
25 e gelmeden önce çocuk gibi hisseder insanların geneli.
25 yaşındayım ve yeni yeni olgunlaştığımı hissediyorum.
20 yaşındaki bir genç dişiye bekaretinden bağımsız olarak "kız" demek ne kadar normalse bu da o kadar normaldir.
asıl mesele ; '40 yaşına geldiğinde de aynı şeyleri hissedebilecek misin?' meselesidir.
Aslında iyidir lan. Hiç bir şeyi kafaya takmayıp yaşayacaksın. Bi yandan da bu seni cool gösterecek. Ne güzel şeydir o öyle.
22 yaşındayım saçlarımı kaybediyorum yavaş yavaş gözümün önünde eriyorlar ve bunun durduramıyorum ne yaparsam yapayım boktan okullarınız ve boktan bölümleriniz bunu geri getiremiyor.
Çocuğum, çocuksunuz.

Büyümiicem ben yaaa.
Fiziksel olarak küçük göstermenin de etkisi vardır. Lise sonda yaşıtlarım hayvani bir fiziğe sahipti istedikleri kızlarla orası senin burası benim gününü gün ediyorlardı hep kıskanırdım küçük göstermenin vermiş olduğu bir özgüvensizlik vardı.. kızlarda da kendisinden olgun erkeklere ilgi duyma vardır ki haklılar da kimse yanında çocuk birini taşımak istemez.. üniversiteye geçtim bende halen bir tık yok.. hep aynı süt çocuğu görünümü yaşıtım kızlar ablam gibi duruyor bir kızdan hoşlanıyorum kendimi yanına yakıştıramıyorum tip olarak bir sıkıntım yok ama genel olarak o açlığı çekiyorum. benden 3-4 yaş küçükler hayatın amına koymuş gibi bir görünüme sahip aq 18 yaşında hayvan gibi görünüm var istediği ortama girip çıkıyor ordan burdan istediğiyle beraber oluyor hep kıskanırdım onları.. yıllar geçtikçe yavaş yavaş olgunluk çöküyor sakallar gürleşiyor falan o konuda kırılan bir özgüven yavaş yavaş oturuyor yerine.. şimdi 25 yaşımdayım gene yaşıtlarıma göre küçük göstersem de önemi yok artık.. çünkü bundan sonrası artık önemli değil şimdi kıskandığım insanlar koca adam gibi daha şimdiden çökmüşler.. yine yaşıtım kızlar bana göre milf kaçsa da 19-20 yaşındaki kızları taşıyabilme kıvamına geldim.. iyi bir şey lan kendime bakarsam kilo kontrolü falan 40 yaşıma geldiğimde 26-27 gibi genç göstermek kim istemez ki...
21 yaşındayım 10 yaşında hissediyorum .
Sıçaram belə işin içinə.
20 yaşında olup kendini 30 yaşında hissetmekden iyi bir durumdur.
24 yaşındayım ama bazen kendimi ibiş gibi hissediyorum. buyrun kürek ağzıma vurabilirsiniz.
Bunun 21 yaşında olup çocuk gibi hisseden hali vardır bi de. Ne yapayım içimdeki çocuk ölmüyor. Ölmesin de zaten büyüyoruz da ne oluyor.
ben de bir zamanlar hissediyordum öyle ama içimdeki çocuğu sikerek öldürdüler. amk pedofilileri. tüm sevincim gitti, bakarken bile artık somurtuyorum. bunlar üzücü şeyler. bazı kötü şeyler yaşandı.
Çocuksun çünkü.
20 yaşında zaten çocuksun amk.
güncel Önemli Başlıklar