bugün

hayatına bir dişi almayı istemeyen erkek. aciz değil güçlüdür. bilen bilir.
bundan sonra biriyle sevgili olmada zorluk çekecek erkektir. çünkü kendi gibi birini arayacaktır ama bulabilir mi türkiyenin bu döneminde emin değilim.
20 yaşında insanların sevgilisi mi oluyor ki? ilginç. panik olmaya gerek yok.
muhtemel olarak görücü usulü evlilik yapacak olan erkektir.
Tıp öğrencisi olma ihtimali yüksektir.
cemaat evinde kalıyordur.
daha sonraları kabak çiçeği gibi açılacak olan erkektir -herkes bu genellemeye dahil olamaz üstelik- birden fazla manita yapacaktır ileri de. mantar geçen yılların acısını çıkartacağı kesindir.
ya çirkindir, ya özgüveni zayıftır, yada bunların hepsini toplarsak kesinlikle sorunludur. nerede ya$ıyorsun olm? kutuplarda bile 20 sinden önce sevgili buluyorlar. lan bulmazlarsa zaaten penguenlere asılırlar. bu hayvan tecavüzleri neden oluyor sanıyorsunuz?
özgüveni eksik olan erkektir, bir de sürekli ince eleyip sık dokumaya çalışır bu eleman. insanlara kolay kolay ısınamaz, karşısındakinin en ufak yanlışını görmesi, karşı cinsle derhal ilişkisini bitirmeye yeter de artar bile*
aslında bir sevgilisi vardır (bkz: elizabeth).
normal değildir. beyler avutmayın kendinizi. şaka mısınız?
yokluktaki erkektir.

götünüzü kollayın size bile hallenebilir beyler.
Ayıptır. Günahtır. Yazıktır. Kızlar bir tutun elinden arkadaşın.
benimdir bu. sevgilisiz yaşamak kendi tercihi de olabilir. olmayabilir de. benim değil mesela.
görsel MUHTEMELEN...
muhtemelen artık özgüveninin ya da dış görünüşünün sorgulanmasından rahatsızlık duyan aseksüel olma ihtimali göz önünde bulundurulması gereken erkektir.
Kendine guveni yoktur. Cirkinlikle alakasi yok. Adam gibi adamsa illa biri cikarda..
daha işlenmemiş odundur. eğer zanaatkar bir kızın eline geçerse istediği gibi kullanışlı portatif bir mobilyaya dönüşebilir. bin üstüne vur kırbacı o derece.
Bendirimdir.
istediğim erkektir.
raskolnickov'dur.
benim yani.
o da bir şey mi, bazılarının 45 yaşına kadar olmuyor.
20 yaşında olupta 25 den fazla kızla ilişki kurup onlarca yara alacağına hiç derdi olmadan yaşaması daha kafidir.
O yolda emin adımlarla ilerliyorum.
vurduyordur.