bugün

hem benim ne var diyebilen, hem de sevgili olmayan kız imiş.
Bir arkadaşımdır. Yirmi dört yaşına kadar evet yanlış duymadınız yirmi dört yaşına kadar hiç aevgilisi olmadı. Zaten sözüm ona ilk hayatına aldığı kişiyle de üçüncü buluşmada aileleri tanıştırdılar. Bu yaz nişan seneye düğün. Artık seneye kış yeğene patik öreriz.

Hayata dair pek bir amaç ve beklentisi olmayan tipik türk annesinin genç kız versiyonudur. Küçümsüyor muyum asla ama sen üniversite bitirmiş gezmiş görmüş birisin. Bari bir işe gir be yavrum biraz geliştir kendini.
çok enteresan bir sebebi yoksa ağır çirkin kızdır.
26 yaşına kadar olmamış olan da vardır. Kendi tercihidir. Mutludur. Aile ya da toplum baskısı falan da görmemiştir.
Sonradan agir sekilde gotu basi dagitiyorlar.

Yakin zamanda ornegini yasadim. Hic sevgilisi olmayan bu arkadas, baska bi kiz arkadasimin erkek arkadasini ayartti. hahah milletteki arsizlik yuzsuzluk beni bezdirdi su hayatta.ha-yat sasirma, sabrimizi tasirma!!!!
sözlüğün çapkınlarının derdi olmuş kızdır yahu sevgili olmanın olayı nedir? bitmesi muhtemel bir şeyi neden yaşar insan ? neden uçuruma gözü bantlı gidip de aman düşmem ben yaaa der?
neden o adımları atar ama düşünce de olmadı bu sefer kısmet değilmiş der? halbuki uçuruma adımını atarsın sonra düşersin bunun düşmeme ihtimali mi varmış?

sevgilisi olan kızları da gördüm yurt köşelerinde ambulanslarda hastaneye sinir krizleri geçirip giden gencecik insanlar.
neyse sağlıklık huzurlu bir hayat için bekar kızsan kardeşim bekar yaşayacaksın sevgili gibi bir şey olunca insan bocalama yaşar.
düşünsenize evli değilim ama evli gibi yaşıyorum ya da yaşamaya çalışıyorum bu neye benziyor biliyor musunuz?
bedeni size 2 numara küçük kıyafeti giyinmeye benziyor sonra da böyle yırtılmalar (ayılıp bayılmalar ) olur.

uzun lafın kısası bekârsa bu kız sonuna kadar bakârlığını yaşar kimse de onu bu yüzden eleştiremez hakkı da yok.
Allahdan korkuyordur. Ona helal olmayana dokunmak istemediği için sevgili edinmiyordur.
kizdir iste .
20 yaşına kadar nefsini tutmuş olan kızdır. kötü arkadaşlar edinmemiş, babasının annesinin sevgisi ona yetmiş, erkeklerde sevgi aramamıştır.. velhasıl akıllıdır, zekidir, güzeldir.
Kariyer hevesi icindedir.
Sahip olamadığı ve unutamadığı biri vardır.
Beyaz atli prensini bekliyordur.
Oldumu tam olsun diyerekten dogru ani kolluyordur.
Namuslu olabilirde olmayabilirde
tecavuze ugramistir erkeklerden tiksiniyodur
belki beğenen bulamıyordur (çirkin)
Sadık eş olma işine erkenden başlamıştır.
Iyi konservelenmis balik eti gibidir. Bunlari açmak konserve açmak kadar zordur.
Hadi kalk oynaşalım kızdır.
anasının babasının ne emeklerle büyütüp yetiştirdiği alnı öpülesi kızdır.
bakiredir.

Kendini özel bir insana özel bir gün için saklamaktadır.

Ama o beyaz atlı prens hiç gelmeyeceği için gidip en yakında tinerciye verecektir.

Yazık lan o kıza, sevin onu.
Namuslu kızdır günümüzde çok azalmıştır.
hayat ona güzeldir. çünkü bakiredir o. amını kaplayan platin zarını kaybetmediği müddetçe daha nice övgülere mazhar olacaktır.

fakat hayat aynı yaştaki bir erkek için hiç de güzel değildir. onun sevgilisi olmak zorunda. olacak arkadaşım, işte o kadar. fakat 20 yaşına kadar sevgilisi olmamış kız'lara dokunması da bakması da yasak. gitsin bir rus bulsun. bulamazsa da yıllarca bakir kalsın, ne yapalım yani?
akıllı kızdır.
iyi aile kızı olmakla beraber, evlenilecek kızdır. kafasına orospuluk duyguları girmeyecek kızdır. kız gibi kızdır. kızın dibidir.
en doğrusunu yapmış kızdır.

not: o ses ne lan öyle o nasıl gülüş.
evlenene kadar da olmamasını önerdiğim namus abidesidir.

kim ne derse desin kendin olmaktan vazgeçme.
ilgisi erkek olmayan dişi.
askerlik dönüşü düşünüyordur.
Güzel olduğu halde bu şekilde devam edebilmişse takdir edilmesi gereken kızdır .
ilk sevgilisine verecek olan kızdır.