bugün

tebrik ettiren zaferdir. Ülkemiz iyi yerlere gelir inşallah.

Not: futbol için geçerli değil. O şubenin ta amk..
yossi kohenlere koyduğumuz maç. umarım fenerbahçeli oyuncular maçtan sonra benchin arkasındaki vuvuzela çalan yavşakların götüne zurnayı sokmuştur.

goudelock maçın yıldızı ama son dakikalarda üst üste top kaptırmasaydı maç uzatmaya gitmezdi ama olsun, helal olsun!

ha bir de adettendir, beşiktaşlıyım.
Ağlamak istiyorum.
Tebrikler Ülker.
klasik türk takımı ve türk taraftarı olarak hemen herkes maçı son saniyede vereceğimizi düşünse de öyle olmadı; hamd olsun son topta iyi sıçtı israil dölleri*, hakem faul de çalmadı maccabi eski maccabi değil diyerek. bu arada pini gershon hala yaşıyor ya la; 15 sene önce de yaşlıydı sanırım zira hiç değişiklik olmamış adamda(göbek de dahil).

maç sonunda goudelock, "ne dersin, madrid'i eler misiniz" sorusuna "tabii lan manyak mısın" diyerek cevap verdi. şaka bir yana adam uzaklara bakıp öyle bir "amına koruz" bakışı atarak "for sure for sure" dedi ki... madrid'e karşı oyundan bir an olsun kopmaz isek neden olmasın lan.
Fenerbahçelisinden Galatasaraylisina beşiktaşlisindan bursalisina herkezin gurur duyduğu maç. Brrrravo beyler.
zaferlerinle bin yaşa büyük fenerbahçe, final four biletini maccabiye hiç göstermeden alıp gittiğimiz maç.

öte yandan rabbim bugün bize verdikçe veriyor, verdikçe veriyor...
maç sonu;

görsel
Bu senenin 'o sene' olduğunu kanıtlamış maç. Ağlıyorum.... duramıyorum
maç sonu maccabi koçunun açıklaması;

''1,2 veya 3. maçlar birbirinden tamamen bağımsız geçti. Onlar açık bir şekilde favoriydi. Kaliteli antrenörleri var, ne kadar sert durduklarına bakın. Büyük bir saygıyı hak ediyorlar. Fenerbahçe muhteşem bir takım, Final Four'da olmayı hak ediyorlar. Biz ise iyi bir anıyla ayrılıyoruz. Hedefimize ulaştık, sonuna kadar savaştık. Koç olarak son 8'e kaldığımız için saygı bekliyorum.
Bu maçı kazanıp işi 4. maça götürmek istiyorduk. Birçok oyuncumuz ilk defa Euroleague'de oynuyor. Üzgünüm ama önümüze bakacağız."
tebrikler fenerbahçe ülker.
final four'da yolun açık olsun.