bugün

fernandes oynadığı taktirde beşiktaş ın duran toplardan bulacağı goller ile kazanacağı maçtır. aksi halde duran toplardaki özürümüz yenilmemize sebep olacak.
ciddi ciddi bir galatasaraylı olarak bjk tarafında maçı izlemeyi düşünüyorum. gol atarsak nasıl tepki veririm bilmiyorum.
rüyamda en son attığı şut stadın dışına çıkan necip uysal'ın gol attığını gördüğüm maç.ilk 11 başlamayacak gibi duruyor ama bakalım hayırlısı.
bu iki dandirik takım 90 dakika boyunca birbirine gol atmayı başarabilir mi ki diye düşündüren maç. ulan kıçı kırık fb bile bunlardan iyi.

en iyisi eskisi gibi istanbul karması-trabzonspor maçları yapalım. tek tek çok tırt geliyorsunuz bize zilliler.*
yarin bekledigim haber gelirse benim de maci stadda seyredecegim mactir sanirim vip'de olacagim..*
ezik ts'lilerin bile şimdiden diline düşmüş mücadele... lan olum siz önce bi kadıköy'den puan almayı öğrenin, ondan sonra istanbul derbisine bok atın...
beşiktaşımızın favori olduğu maçtır.
galatasaray'ın açık ara favori gösterildiği maçtır. beşiktaş iyi takım ama umarım galatasaray kazanır.
Galatasaray'ın galibiyet alacağı maçtır kendileri. olurda alamazsalar benim birilerine profiterol borcumun olmasını sağlayacak futbol musakabası.
Galatasaray'in kaybedecegi mac ama 6 tane yemezler.
Berabere bitecek olan maçtır.
Arada çıkan yazarların beşiktaş' ın formundan bahsettiği maç. Skoru, oyunu siktir et, %50' ye %50' lik bir maçtır.

Akıl yoksunu kardeşim, guti' yi tüpçü başkan adeta bozuk para gibi harcamış. Alex' in ispanyol' unu kaybetmişsin. * Quaresma ''izinli'', Almeida sakatlıktan çıkmış yeni form tutuyor gibi. Fernandes desen, kadroya alınırmı bilmiyorsun. Elmander gibi muhteşem bir tehlikte var. Bir stoper elmander' e zorlanır, elmander gol atamaz. Bir stoper inzaghi' yi tutmakta zorlanmaz. Ama dakika 60 olur, öyle bir top alır ki, oturur hocanın yanında çekirdek çitlersin, adam seni siker geçer tek şutla. Hah işte, inzaghi' miz olmadığı için, elmander ile stoper avına çıkıp, golüde engine, kazıma yazdırmaya çalışacağız. Kazım atar mı, atamaz gerçide, orasını siktir et.
karşılıklı gol olur bu maçta. iddiaseverler çekinmeden kuponlarında bulundurabilirler.
aç kanatlarını kartalım.
fernandes ve edunun kadroda olmadığı maçtır. edu tabi ki değil de fernandes en azından 18 kişilik kadroda olmamalıydı demeden edemiyor insan. hafta boyu fernandes çok hırslı haberleri üzerine en azından.
YARIN ALLAH iZiN VERiRSE iNÖNÜDEYiM.
Galatasaray ımın yeneceği maç.
beşiktaş'ın taraftarıyla bütünleşebilmesi halinde net bir galibiyet alacağı maçtır.
büyük ihtimalle beşiktaşın alacağı , en büyük ihtimalle de berabere bitecek karşılaşmadır. galatasaraylı yazar arkadaşlarım darılmasın ancak fatih terim hücuma dönük oyun oynatıyor . galatasaray maça hızlı başlar ve oyunu rakip sahaya yıkmaya çalışır işte ne olursa o arada olur beşiktaş gol bulur .tipik bir kaç hafat önceki beşiktaş-fenerbahçe maçı gibi olacağını düşünüyorum .
hükmen vanın kazanacağı maçtır.
plastik kutuya atılan bozukluklarla vana güneş yollanacak maçtır.
bu maç bizim için çok zor olacak. sabri ye sansar, melo ya pitpull diyorlar. itle köpekle oynamak gerçekten çok zor.
handikaplı 1 olacak maç.
galatasarayın en az 3 gol atacağı maç.
edit:umduğum gibi olmadı.*
1-1 berBERE biticek maçtır.
beşiktaş'ın puan silme cezası alacağı aşikar olduğu için, eğer alabilirse alacağı puanlar pek bir sike yaramayacaktır.