bugün

ölmez de sağ kalırsam katılacağım zirve. yanımda torunlarımla birlikte...*
(bkz: kadayıf zirvesi)
bir imamın da davet edilmesi gereken zirvedir. 47 yaşımda ölecek olacağım için* bari ölenlerin arkasından dua okuyun lan. çocuğuma da vasiyet ederim helvanız da benden olur. beleşe yiyip içersiniz işte. *
107 yıl sonra oturduğu başbakanlık koltuğunda geçmişte kestiği öğrenci burslarını hatırlayıp emekli maaşlarını iptal eden deniz baykal yüzünden katılamayacağım zirve. hesabım kapatılırsa bir gönüllü tarafından seve seve...
iptal edilen zirve.
marduk geliyormuş...
-zirveye gelecen mi..
-neyi silecen mi..
-zirve diyorum zirve..uludağ diyorum.
-haaa zirve..ha..gelirim..
-neye gelirsin???
imam olarak iştirak edip önce dua ardından ölen sözlük yazarları ruhuna helva, lokma dağıtıp şeker komasına girebileceğim zirve. iki kişilik yapın rezarvasyonu belki o zamana bi sevgili bulabilirim.
100 yaşındaki kelebek olarak katılacağım ve hala dimdik ayakta olacağım zirvedir.
taze emekli olacağım zirve. ölmüş olursam paramı uuserların çekmesi vasiyetimdir. gözünüze dizinize dursun lan!
başlıca sohbet konularının "torunların haylazlığı-şirinliği, emeklilere zam beklentisi, hangi huzurevinin daha konforlu olduğu..." olabileceği, hayatta olduğum takdirde katılacağım zirvedir. mekanı şimdiden belirlemeyelim, 42 yıl sonra bir tarafımıza kaçabilir.
nerde o eski zirveler azizim tadında geçecek olan ve mutlaka katılmak istediğim zirve. muhtemelen bunama sorunlarıyla uğraşacığımızdan mütevellit o güne kadar ara ara hatırlatılması gerek kanımca.
--spoiler--
- bi' zall vardı zall! nerede lan o şimdi! ha? dağıtırım lan!
- tamam abi dur sakin!
- dedik ona bir gün olacak diye di mi! var mı lan şimdi şu masamızda?! alooo!!!
- ...
--spoiler--

(31 aralık 2050 içelim güzelleşelim zirvesi'nden...)
zirveye katilacak yazarlardan ruhuma bir fatiha bilmeyenlerin iyi niyetli dualarini rica edecegim zirvedir.
rize'de yapılsaydı katılabileceğim zirve olacaktı ama o yaşta seyahat zor. üzülerek katılamayacağım zirve. ben şimdi rize'ye ne zaman gideceğim, neden rize bunları düşüneyim.
tayyip yüzünden çoğu yazarın katılamayacağı zirve. hayır hayır, kimsenin ölümü yüzünden değil*, o zamana emeklilik yaşı 81 civarı olacağından çoğu yazar hala çalışıyor olacaktır.
salça'nın emekli maaşı ile tüm zirve masraflarını karşılayacağını öğrenmiş bulunuyorum.
ahan da buraya yazıyorum, döneklik edene baston!
uranüs'den alacağım yazlığın terasından canlı organ transpoliter simükülatif insan ışınlayıcısı ile şöyle bir uğrayacağım zirve olacaktır. gelirken serdar ortaç'ı da getireceğim.
uçan arabamla kesin katılacağım zirvedir. ama lütfen zirve mekanını çöl olmayan bir yere göre ayarlayalım, pahalı ama olsun. kart borcu olanlar da gelmesin.
yaşam felsefem dolayısı ile katılmamın mümkün olmadığını düşündüğüm zirvedir. "2050 çok geç olabilir" gibi bir sloganla protesto ediyorum bu zirveyi. organizatör de beck's içiyor zaten gözüm tutmadı hiç... yokum diyor ve müsadelerinizle kutuma gidiyorum.
darülaceze de olursa neden olmasın diyerek tansiyon haplarımı alıp katılacağım zirvedir.
dünyaya kazık çakmış olarak katılacağım zirve. bu zirve kaçmaz. gerekirse hortlarız.
sözlükteki 90' lıların ekseriyetle katılabileceği zirve olur ancak. ortalaması 22 yaşında buranın, yaş ortalamamız 60,

yokum diyorum.
ölsem bile gelmeyeceğim zirve.
5 eylul 1777 mozart acik hava konserinden sonra taksiye atladığım gibi geleceğim zirvedir. allah verir de ömrümüz yeterse.
hortlayıp zombi olarak katılacağım zirve.
güncel Önemli Başlıklar