bugün

tabi ki ertem* agadan geliyor;
--spoiler--
evra kalktı bizim ki kalkmadı hala.
--spoiler--
evet evet ben kötü kalpliyim..
bu ertem şener beni bir gün öldürecek ya. yeminle maçı bıraktım adamı dinliyorum. az önce neden güldüğümü anlatayım bursasporlu futbolcu hakeme hoca dedi çok komik değil mi sayın seyirciler tarzı bir şeyler geveledi demin. alex fergusonmu sakız çiğniyor yoksa sakız mı alex fergusonu anlamak mümkün değil dedi ya. te yarabbim akıl fikir...
alt biterse komedi filmi tadında olacak olan film.*
ferdinand'ın, ev sahibiyle birlikte izlediği maç.

adamda feci derecede ev sahibi tipi vardı lan.

-bak yeğenim 2 aydır kiranı ödemiyon, eşşek kadar adamsın
-halil emmi tamam ya ödeyecem, buraya kadar gelip ne utandırıyorsun adamı yau
-bu maçtan mayış alınca öde eymi...
mustafa keçeli kenarda ısınmaktan buharlaşıcak diyerek kahreden spiker ertem şener'in sunduğu maçtır.
mustafa keçeli saha kenarında ısınmaktan buharlaşacak. yarıldım monako!
keçeli ısınmaktan buharlaşacak
(bkz: koskoca manu vermeyecekte kim verecek)
(bkz: ilahi ertem şener)
fark yemekten korkup keşke beraberlik olsa dediğimiz maçtır.
(bkz: gerçekler acıdır)
kaç kişinin üst oynadığını merak ettiğim ve ertem şener'in her zaman ki gibi devleştiği maç. az kalsın kendi girip topu taca atacaktı.
sanırım ömer erdoğan hariç tüm bursasporlu futbolcuların ali tandoğan ın oyundan çıktığını unuttukları maçtır.*
manu kalecisinin kim olduğunu bilmediğim maçtır. harbiden beyler kim var kalede ? van der sar mı kuszczak * mı ?
ertem şener'den inciler: (bkz: minik bezelye)
alt bitecek olan maçtır.

(bkz: tutturdum yine amk)
(bkz: sefilleri oynamak)

(bkz: bursaspor)
obertan'ın yardırdığı maçtır.
''neyseki korkulan olmadı şu an'a kadar'' maçıdır. bu eziklerin değil türkiyemin şerefini düşünmekteyim!
sol beki vederson olan takımın düşmesi muhtemel durumdur bursanın durumu şu an.
Alt biterek pek çok iddaa kuponunu yatırmıştır.
yerde kalan ozan ipek için topu dışarı atmayan nani' nin atağını hakem kesince çılgına dönen seyircileri hedef göserip, ''seyirciler bile nani' nin topu dışarı atmasını istiyor'' diyen ve akşam akşam beni benden alan adam. cidden dediğini düşünmüyorum, o da dalgasını geçiyor artık bursa maçlarıyla. alçak herif.
puansız ve golsüz devam ediyor bursasporumuz yoluna.*
canı saolsun dediğimiz maç.bursa sonuç olarak şampiyonlar ligindeki tek temsilcimizdir tecrübesizliğine rağmen beklenen olmadı ve kötü ama skandal olmayan bir sonuçla maçı noktaladı.
dakika 90 da şut * attığımız maçtır. *
(bkz: lan neyse bir şey demiyorum)
korkakça sahaya çıkıp 1-0 olsun sizin olsun anlayışı ile bir kez olsun saldıramadığımız maç.

1-0'ın 10-0'dan tek farkı rezil olmamaktır. 47 senede bir kez eline geçen bu fırsatı futbol hayatın boyunca kaç defa bulacaksın ki?

young boys kadar edecek bir takımımız bile yok şu avrupa'da. ona yanıyorum ben.
ingilizlerin genelde acımalarının olmadığını daha önceki maçlardan bilmekteyiz.bu nedenle bursaspor'a bok atmaya çalışırken biraz daha yaratıcı olunması gerekmektedir.bursaspor'u tebrik ediyoruz onurlu ve şerefli mücadelelerinden dolayı.

20 ekim 1999 : galatasaray 0-5 chelsea
28 eylül 2004 : manchester united 6-2 fenerbahçe
6 kasım 2007 : liverpool 8-0 beşiktaş

not : eksilemeden önce beyninizde tartın allahınızı severseniz...
sen neymişsin be evra dedirten, geçen sene galatasarayın avrupadan elenmesine neden olan theoc.'nin yönettiği maç. bursa yenildi ama sorun yenilmesi değil, karşı kale'ye gitme cesaretini bile kendinde bulamamasıydı. maçın en sonunda bursalı yabancı bir oyuncu (sivenson'du sanırım) kaleye şut çekince ağladım şerefsizim. keşke biraz daha cesur olsalardı.