bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 11.
  12 sene geçince anlamı kalmayacak eylem.
  1 ... abigail
 2. 12.
  -eskiden sadece biri diğerine yazmışsa iki kişide masanın en uzak iki ucunda oturur.hiç selamlaşılmaz. Göz ucuyla iki kere kesme hakkı vardır . Selamlaşmak zorunda kalınırsada hiç bişi yokmuş gibi kankaymış gibi davranılır.

  -ikiside zamanında birbirine yazmışsa ne yaşanılırsa yaşansın artık daha mutluyum imajı vermek için kesinlikle muhabbet ederler ayrılan taraf diğerine sevgi dolu bakışlarla bakar ve acıyarak baktığını kesinlikle belli eder.

  -iki kişi birbirine yazmış ve hala ayrılamamışlarsa özellikle o gün aşk böcükleri olduklarını belli etmek zorunda olduklarının farkındadırlar. daha öncesinde ne yaşanılırsa yaşansın, hele bide çiftlerden herhangi birine yazmış ve avcunu yalamış biri vardıysa ortamda o masayı sevgi seline cevirmekten hiç çekinmez, gocunmazlar.

  -ne zamanında birine yazmıs nede hala birini bulabilmişse(abazan-ı meclis) tek tabanca gezmekten daha mesut oldukları havasını vermeye calışılsada kimsenin bunu yemeyeceğinin farkındalığında acı bir ifadeyle uslu uslu otururlar.

  -zamanında en çok tekme yiyen ( sevdiğini saklamayan ) ve tip olarakta çok şey vaadetmeyenlerse uni hayatında tavan yapmıştırlar zira kalender meşreptirler ve ayrım yapmadan çıkmışlardır . Masada yanlarında oturan ve tekme yediği kızlara bunları anlatabilecek kişilere ince datayıyla kaç sevgilisi olduğunu ,aynı anda kaç kişiyi idare ettiğini , ne gibi sebeblerle ayrıldığını ve kimseyi ilgilendirmeyen ince detaylarını anlatırlar.

  *eve dönülürken grup halinde çıkanlar dedikoduyu tava yaptırır
  *tek başına dönenler o küçük ortamdan kendine yetecek bir sevda yeşertmiş olabilir
  *kimi gerçekten mutlu olur gördüğüne
  kimi yalancıktan,
  *kimi seneye aramayın beni der,kimi her sene burda bugün bulusalım ütopyasını ortaya sürer.
  *ve tabi msn adresleri paylaşılıp alay edilebilecek adreslerle toplu biçimde alay edilip yan masadakilerde illaki rahatsız edilir ileri gidilip sef garsonun masaya uğraması sağlanır.
  1 ... argeos
 3. 13.
  öss ve ergenliğe rağmen, aslında en güzel yılların lisede geçtiğini hatırlatacak durumdur.
  3 ... angelofpain
 4. 14.
  "abi sen çok değişmişin ya" gibi tepkilere sebep olacak durum.
  ... pideci