bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bir araya geldiğimizde gozyaslarımı zor tuttugum ve bir parca ozlendiğimi anlayınca hayatımda yaşadıgım en guzel duygulardan bir tanesini yasamama sebep olmakla birlikte allahtan bana bu guzel gunu tekrar yaşatması için dua etmeme neden olan durum.
    1 ... ümit
  2. 2.
    (bkz: 10 sene sonra ilkokuldaki arkadaşlarla buluşmak)
    (bkz: ben yaptım ordan biliyorum)
    ... hosgeldin cadisi
  3. 3.
    (bkz: reunion)
    1 -1 ... confusedy
  4. 4.
    döner pilav günü ,aşure günü gibi bahaneler adı altında toplanıp bir araya gelip geçmişi yad ederek kim neler yapmış ,nerelere gelmiş gibi anlardanda bahsederek eski dostlukları tazeleme durumu
    ... enterezan
  5. 5.
    muhtemalen eğlenceli geçecektir çünkü zaten 2 senedir hayatından uzaklaştırdığın insanlardır dolayısıyla herşey anlıktır keyfini çıkarırsın..yok zaten çok sevdiğin insanlarsa neden 2senede bir buluşursun..
    ... sicktear
  6. 6.
    +oo hoca tarz yapmışız, valla yolda görsem tanıyamicam
    -kanka ne kilo almışın yaa* yakışmış ama yakışmış*
    1 ... agroblen
  7. 7.
    onların evrim geçirdiklerini gördüğünüzde dünyada tek değişmeyenin kendiniz olduğunu farkettirdiklerinden dolayı artık sizin için gereksizleşmiş insanlar oldukları için gereksizleşmiş görüşmedir. *
    1 ... kermitiye
  8. 8.
    (bkz: 2 yıl sonra yine burdayız tamam mı)
    3 ... atan alir spor
  9. 9.
    22 yıl sonra ilkokul arkadaşıyla buluşmaktan daha az heyecan verici durum.
    1 ... arabaciarabayatasget
  10. 10.
    Hiç görmeyip de 2 yıl sonra karşılaşılması güzel olan durumdur, yeter ki araya sohbeti muhabbeti kaynatacak başka bir uğraş girmesin.
    (bkz: halı saha maçı)

çünkü sonra, görüşen yabancılar haline geliniyor.

bazıları için ise, lise arkadaşlarının çoğunu 12 yaşından beri tanıdığı için* çok da yaşayamadığı duygudur*.

onun dışında, daha samimi olunanlarla yapılanlar için de
    (bkz: 7 yıl sonra lise arkadaşlarıyla içiyor olmak)
    ... kelkeshoze