bugün

gün itibariyle ülkemizde gerçekleşmiş duyulduğunda bile tüyler ürperten cani bir kadının evladına yaptığı kötülüktür.

olay istanbulda olmuştur.ismi bilinmeyen annenin 2 yaşındaki kızını istanbul da bir fuhuş evine 500 tl karşılığında satmıştır.bu kadın bir anne değildir.bırakın anneyi bir insan bile değildir.gerçek anne olsa böyle yapar mı? vicdanı sızlamaz mı?ama evladına böyle yapan bir kadında vicdan ne arar.

ama unutmayalım ki her canlı doğurabilir fakat her canlı anne olamaz.hele bu kadın insan bile olamaz.hayvanlar bile o hallerinde yavrularını korumak için çırpınırken bu kadın o hayvan kadar bile evladına sahip çıkamaz.*
anne değildir. bildiğin ucubedir, insana benzeyen yaratıktır.
inanılmaz,tüyler ürperten olay,gerçi bizim ülkemizdeki abazan sistem için fazla inanılmaz değil ama olsun,eğer bu haber bir balon değilse,gerçekten ama gerçekten gelecek için pek fazla umut beslemeyin derim.
(bkz: evet ben pesimistim)
orospudur.
tüccardır.
(bkz: anne mi)
anneliğin kutsallığından nasibini alamamış, cehennemde bu yüzden ortalama yükseltme sınavlarına kalacak hayvandır.
içimde kendisini zencilerin uğrak yeri olan herhangi bir geneleve hediye etme * * dürtüsü uyandırmıştır.
fuck buddy olmaya aday annedir.aday değil feriştahıdır.götü sikilesidir.
Her kadın doğurabilir. Ama her kadın anne olamaz... azgın sularla dolu bir göl üzerinde, soğuk havaların da etkisiyle buz tutmuş bir kaygan zeminde, düşüp başını çarpmayacak kadar başarılı bir koşucu; buzu kırmamayı başaracak kadar hassas
hareketlerle yürümeyi bilen bir dengeleyici... ve tüm bu koşuşturmaların arasında
da elindeki kendisine emanet edilmiş minik kalplere, anneliğin nasıl bir şey
olduğunu yaşatabilecek ve onları hayata güvenle hazırlayabilecek kadar
donanımlı olabilmeyi başarabilmek... Öyle bir hayat ki; azgın sularda boğulmadan yaşamanın bir yolunu bulmaya zorluyor... tüm bu zorlantıların arasında da olan
çocuklara oluyor ne feci... özgüven sahibi olmayı, çabalamayı, hayata sağlıklı gözlerle bakmayı, duyguların basıncından uzak ve akılcı düşünmeyi öğretmek gerek... onlara "öğretebilecek bir anne " varsa tabii...
hayvandan da aşağılıktır. zira bir hayvan bile yavrusunu bırakmaz.
bir şaşkınlık belirtisi olarak ;
- anaaaaaa ! yaşı geldiğin de orospu mu olucaktır bilinmez ama , şimdiden küçük orospu lakabı omzuna binmiştir.
nefis duygusundan mahrum olarak gördüğümüz domuzdan dahi aşşağlık şey.
kendiside satılmıştır fuhuş evine. hakkında rivayetler vardır ama ya orospudur ya orospu çocugu
mide bulandırıcı birşeydir. tanımlayamıyorum bunu tanrının yarattığına inanmıyorum çünkü.
ucuza satmıştır.

evet, sen küçücük kızlarla evlenen, tecavüz eden tiplere ses çıkarmaz, öyle malak malak izlersen, senin seçtiğin yönetimin seçtiği kabinenin bakanları bilhassa aileden sorumlu bakan öküzün trene baktığı gibi bakarsa.

işte olacağı bu..

ne de olsa, imam osurursa ...
kendisi para etmeyen kızını gözüne kestirmiş annedir.
insan ismini bile almayı haketmeyen psikolojik sorunları olan ve anne sıfatını kesinlikle taşıyacak biri olmayan lanet olsun senin gibi hayvana dedirtecek kişidir.
en uzun ve küfürlü zincirleme isim tamlaması rekorları kırmaya kalkıştığım ama tamlanacak ismi bulamadığım için uzun uzun olan küfürleri askıda bıraktığım ....'dır. insan olamaz. anne hiç olamaz. hayvan bile olamaz. o meksikada bulunan uzaylı bile olamaz.
eğer o anneyse ben annelikten vazgeçiyorum.
sözün bittiği noktadır, zerdüşte kulak vermek gerekmektedir, benzin döküp yakılasıdır.
(bkz: dostum anne demisin oruspu cikti)
(bkz: anne demişsin dostum bu başka bişey çıktı) *
değer yargılarında yaşanan çürümüşlüğe uç bir örnektir.
insan demeye dilim varmıyor annelik gibi kutsal bir misyona yakışmayan pislik.