bugün

bugün saat 16.00'da başlayacak olan maç.

kayserispor kümede kalma mücadelesi veriyor giresunspor ve galatasaray gibi. dolayısıyla puan veya puanlar almak isteyecek. kolay bir maç beklemiyorum ama kazasız belasız 3 puanla dönmeyi ümit ediyorum.

sonrasında da önümüzdeki hafta, kümede kalma mücadelesi veren ezeli rakibimiz galatasaray'a, tıpkı tt arena'da ligin ilk yarısında 10 kişi ile koyduğumuz gibi, kadıköy'de de koyup yallah kümeye diyeceğiz.
emin adımlarla sağlam bir fenerbahçe geliyor. bu sende olmasada ilerlyen senelerde başarılar gelebilir. vurduğun gol olsun fenerbahçem.
Sarı lacivert bülent uslu kokmuş lan burası. Bir maç, kayserispor ve fenerbahçe arasında olan. Kendi içinize boşalın.
Lan yine beinsports'a tıkladım maçı açtım fenerli biri ortaladı pozisyon gol oldu aq ben maçı açınca fener gol atıyor.
Zacj'ın golü ile öne geçtiğimiz maç. Zajc gerçekten çok iyi bir futbolcu. Her hafta skora katkı veriyor ve vitor hoca sayesinde oldu. Adam kendini buldu.
diego rossi ile 0-2 öne geçtiğimiz maç. dk 45. haftaya gs'nin içinden de böyle geçeceğiz kadıköy'de.
irfan can'ın golü ile 0-3 önde götürdüğümüz maç.
Arda güler efsane yazdı. Helal sana çocuk. Büyük topçu geliyor.
kayseri fenere yatıyor.
fenerliler niye bu kadar sevindiler anlamadım. sanki şampiyon olacaksınız.
Haftaya da gassaray yatacak, altımıza..