bugün

suriye'nin bu iç savaş öncesi toplam nüfusunun kaç kişi olduğunu merak ettiren bir gelişme.
ya biz 6 sıfırı 2005te boşuna mı attık?
gelin bir siz eksiktiniz, gelin amk!

biz bu 4-5 milyonluk radikal islamcı-ihvancı yobaz araplarla ne yapacağız?

bu adamların cumhuriyetle yönetilmeye, rehabilite olmaya gönülleri var mıdır?

daha kendi ülkemizde abuk sabuk lafla eden, cahilce cumhuriyeti hedef alan bir halk kitlesi(üzülerek söylüyorum) mevcutken; hükümet suriyelilerin entegrasyonu adına neler düşünmektedir?

bunlara cevap verebilecek bir hükümet yetkilisi mevcut mudur?
bu gidişle yakında nüfusumuz çinle yarışır hale gelecek. durmak yok mülteci almaya devam.
bunların hiç biri bana komaz

asıl kahreden milyonlarca yıllık evrende

neden ?

recayi, bahçeli ve donsuz dincilerle aynı zaman.

bu sorunun cevabını bulamıyorum.
Gelsin gelsin. 20 milyon daha gelsin. Hatta bizi komple Suriye'ye göndersinler. Sonra da, bunlar vatan hainleri bunlar xxx yapılanmasından deyip operasyon düzenleyin bize. Yapın lan bunu, sizinle savaşmak istiyorum.
Gelin gelin biz çıkıyoruz.

Ya tamam dünyaya gelmiş herbir bireyin tüm dünyada yaşamaya hakkı olduğuna inanıyorum. Lakin eşit şartlarda. Buraya geliyorlarsa vergilerini verecekler. Beleşe yaşamak yok. Askerede gidecekler.

Savaşsız ülke fethetmek gibi bişey lan bu.
tüm suriye burada zaten bu gelenler kim ? bu "zalım esed" suriyeli üretim fabrikası kurduysa demek ki senede 1 milyon yeni suriyeli çıkıyor fabrikadan.
Oh oh amk ne oldugu belli olmayan bir kitle daha geliyor.

Bence savas bitince biz gidelim suriye'ye orasi bilime sanata insan haklarina önem veren bir ülke haline gelecek
görünen o türkiye'de orta çag dogru yelken açar artik.
savaşdan önce suriyenin nufusu 10 milyon gibiydi

7 milyon kadar bize gömdüler

la ne bitmez nüfüsmuş bu

ben şüpheleniyorum bu işden

ilave 2 milyonu nereden buldu bunlar.

bu iş de bir iş var.
mümkün değildir. suriyede o kadar suriyeli kalmamıştır nereden gelecek 2 milyon daha.
bu gelenler suriyeli değil, sadece suriye yolu üzerinden gelen afgan teröristler zaten gelebilecek suriyeli kalmadı çünkü hepsi zaten burada ve nüfuslarını sıçar gibi doğurarak hızla artırıyorlar.
Suri Suri come come.
gelsinler yarrak var aq. orospu çocukları.

vergi mergi ödetseler ve maaş bağlamasalar bari.
bir sonraki adım strap on.