bugün

(bkz: bu da mı gol değil)
galatasaray'ın Kafaya göte başa çarparak falan son dakikalarda bi gol atmamasını ümit ettiğim maç.
0-0 bitti ve antep tur atladı. gs'ye geçmiş olsun. lig sonuna kadar paf takımlarını falan çıkarsınlar lige artık.
maç bitmiştir. gassaray'ın artık tek amacı ligde kalmaktır.

edit: noldu lan zorunuza mı gitti.
yönetimle konuşup fazladan eksi verebilitenizi sorun.
bakalım daha ne kadar eksiliceksiniz. ahusdahudhauhaudsa.
yardırın lan aşdlaskldşasklşdsa.
ah ah büyük heyecanla oturdum maçın başına ama 90 dk şuan 0 - 0 bitti. sanırım küme düşecek bu galatasaray bu şekilde giderse.
(bkz: güle güle sana elveda)
(bkz: george hagi)
denedik olmadı.
gs son dakikalarda bir gol atıp maçı kazanamadı allahtan tipik gs işidir.*
bu kadroyla bu kadar olacağının kanıtı olan maç. takım atak bile yapamıyor. sadece servetin ileri çıkmasıyla bulunan bir pozisyon. sonuçta avrupa var işin ucunda. sinirimden doğru düzgün cümle kuramıyorum. koca galatasaray' ı bu hale getirenler utansın.
gerçekten mekan oynatıyormuş.hep böyle galatasaray daha beter ol.
(bkz: yönetim istifa)
galatasaray için sezonun bittiği karşılaşma. topla oynama yüzdesinde gaziantep'in deplasmanda olmasına rağmen üstünlüğü gözlerden kaçmadı.

(bkz: güle güle yavrum güle güle)
2010-11 türkiye kupasından elendiği ve tarihe geçecek maç olmuştur. arenada ilk puan kaybını aldık netice itibariyle. baskılı futbol oynadı ancak önemli olam netice. işi direklere, şanslara bırakmadan kazanıp çıksalardı belki lig de yaşanan üzüntüleri bi nebze unutturacaklardı.
şimdi bundan sonra yönetimini, teknik ekibin ne açıklama yapacağını merakla beklemekteyim. artık diyecek bi sözleri var mıdır? suçu kime atacaklar? kuşlara mı? havaya mı?

o değilde, yeni stadımızla seneye avrupa da top koşturamayacak olmanın hesabını ben mi vereyim? ee avrupa hayalleri suya düşmüşken, bilet fiyatlarını da arttırın adnan bey. iyi edersiniz.

ek: baros ölmüş kimsenin haberi yok.
evet...kupadan'da elendik...sıradaki hedefimiz ne?efendim adnan başkan?hımmm,küme düşmek.bu azimle onuda başarırız...
11 hafta daha var sezonun bitmesine. tanrı cimbomu korusun!
ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. yani biliyodum böyle olacağını o yüzden alkol ile beraber izlediğim maç oldu bu. yoksa şuan ağlıyordum.

servet'in son dakika pozisyonu gol olsaydı ama olmadı işte.
bunca yıllık galatasaray taraftarıyım böyle rezillik görmedim.
aralık ayından beri aynı tablo.

http://uludagbesiktas.blo...10/12/yonetim-istifa.html
sırayla istifaları beklediğim karşılaşmadır. önce adnan sezgin ve hagi ardından sırasıyla jübile kararı alacak ayhan akman, serkan kurtuluş, barış özbek, mustafa sarp akabinde bu takımın kötü gün oyuncusu olmayan ve olamayacak neill, kewell, pino sırasıyla hepiniz siktirin gidin.
Galatasaray'ın çöldeki bedevi rolünü üstlendiği karşılaşma. Bu kadar gol kaçar mı arkadaş! Ha, bu arada servet'i tebrik etmek lazım, sahada oynayabileceği her yerde oynadı, girebileceği her türlü şekle girdi. Hele bir de maradona'ya selam çaktığı pozisyon vardı ki ağzım açık kaldı yeminle.
galatasaray'ın güzel mücadele ettiği maç.
ama kapasite bu kadar, oyuncuların kalitesi bu kadar.
ellerinden gelen budur.
hani diyor ya ünlü bir siyasetçimiz; "benim adım hıdır elimden gelen budur" diye, işte bu takımın elinden gelen de bu kadar.
artık galatasaray için maç satma günler başlamıştır. sanırım en iyi parayı da trabzonspor'a yatarak kazanacaklar.
hagi ' nin yekta kurtuluş ' u oynatmama saçmalığı yüzünden kaybedilen maç , tur vs . . insan bir kere çift forvet çıkar lan sahaya yazıklar olsun sana .

maçın kader anı servet ' in kafa vuruşuydu . zaten gol olsaydı o da sadece servet ' ten gelirdi .
http://a4.sphotos.ak.fbcd...497_31905309_381863_n.jpg
gelecek seneki avrupa kupasına bir sene önceden veda ettiren maçtır.