anderlecht, inter maçlarında maç öncesi yazdıkları entryleri, maç sonunda koşar adım silen kahinlerin yeniden meydanı boş bulup salladıkları maç. madem sonra sileceksin niye yazıyorsun.

(bkz: bir entry sildirici olarak fenerbahçe)

ama bu kez biraz daha temkinliler.5 yer fener 7 yer diyen kimse yok.

(bkz: bir temkinleştirici olarak fenerbahçe)
iki takımdan da bazı futbolcuları çeşitli fantezi futbol platformlarında takımlarıma aldığımdan ötürü bol gollü az oyuncu değişikliği yapılan hızlı bir maç olmasını canı gönülden dilediğim karşılaşmadır.
bu seneki kadrosu ve taktiği itibariyle gruptan çıkma şansı pek de az olmayan fenerbahçe nin (*) savunmada gereksiz hatalar yapmadıkları sürece kazanacakları maçtır. yeter ki inter maçındaki gibi dikkatli, mücadeleci ve hırslı olsunlar.
moskova soğuk olduğundan ötürü, fenerbahçeli futbolcuların iç donlarını giyip gittikleri maç.
sakatlıkları süren stephen appiah ve tümer metin' in yanısıra can arat ve bir başka sakatlığı süren isim serdar kulbilge' nin kadroda yer almayacağı maç.
beraberliğin ağır bastığı maçtır. * biraz klasik bir laf olacak ama fenerbahçe oyunu kendi yarı alanında kabul edip kontra ataklarla gol arayacaktır. fenerbahçe'nin arkaya yaslandığı ve rakibi üstüne çektiği zaman; başarılı maçlar çıkardığını daha önce gördük. bugün şans da yanlarında olur ve mateja kezman biraz becerikli olursa üç puan bile hayal değildir. rakip takımda love, jo gibi isimler öne çıkmakta ama yuri zhirkov da etkili kanat bindirmeleriyle dikkat edilmesi gereken bir isimdir.
içimde kelimelerle açıklayamayacağım bi his, fb nin sanki çok kötü bi oyun ile (maalasef) 2-3 tane gol yiyip (maalasef) sahadan mağlup olarak ayrılacağını söylüyor.
cm'deki eski göz ağrılarımdan jo'yu ilk defa canlı izleyecek olmanın heyecanını taşıyacağım maç. lakin korku yok, zira benimkinden başka takımlarda iş yapmazdı bu topçu. rahat...
maçın sahada kazanlıdığı gerçeğinden hareketle fenerbahçeli oyuncuların maça kendlerini vermeleri halinde kazanmamaları için hiçbir sebepleri olmayan maç. nasıl ki lig maçları bir ölçü değilse inter maçı da bu maç için bir ölçü değildir.

her maç kendi şartlarını beraberinde getiriyor bu maç ise cska nın mutlak kazanması gereken bir maç olarak öne çıkıyor. maç bunun üzerine kurulacak ve eğer akıllı ve kontrollu olan taraf maçı kazanacaktır. maçın berabere bitme ihtimali olduğunu düşünüyorum.

edit:tahminim tutmadı ama 1 puan deplasmanda iyidir. en azından puansız dönmedik.
beraberliğe gidersek kaybedeceğimiz maç. herkes kendi işini yapsın. biz hücum edelim ama ailece değil, onlar savunsun; yenilsek de ezilmeyelim. evet.

bir de oyuncular bir ben oldum havasına girdi, kezman'a pas atmamaya falan meylettiler. hiç etik değil... sen atacaksın arkadaşım pasını, kaçırırsa kaçırır. deniz!
cska nin en az 2-0 alacagi mactir.
ya CSKA'nın 1-0 ya da Fenerbahçe'nin 2-0 alacağı maçtır. Buraya yazıyorum, yazdım.
bittiğinde kendi başlığında bir çok entry sildirecek maç.
fenerbahcenin yanlıslıkla gol attıgı mactır. evet.
fauller ofsaytlara kadar sözlük tarafından takip edilen maç*
deniz barış'ın kendini alex sandığı karşılaşma.
formatın içine edilmesini sağlayan maçtır.
inter maci kadar aktif olamadigimiz , ama fena da oynamadigimiz ,balli bir mactir.

(bkz: alex)
fenerbahçe'nin çok kritik hatalar yaptığı karşılaşmadır. umarım bedeli ağır olmaz...
karşılıksız,,, ölesiye... gfb!!!

şeklindeki pankartla göz tırmalayan karşılaşmadır.

bu ne noktalama işareti israfı arkadaşım. hadi üç noktayı anladık da üç virgül nasıl bir noktalama işareti?

her iki takımdan da gol ya da goller beklemekteyim.
ilk yarısına spikerin onların ahlarına bizim ohlarımız karışıyor şeklindeki tahrik edici cümlesinin damgayı vurduğu maç. spikeri sağduyuya davet ediyorum. millet böyle böyle gaza geliyor zaten aman dikkat!*
fenerbahcenin kazanacagi mac. *
milos krasic'e hayran kaldığım karşılaşma.
rıdvan dilmen'in tanımına göre tam ortasaha oyuncusu.
bulamaz mı bizimkiler koca avrupa'da bundan bir tane güntekin?
fenerbahçe' nin alan savunmasından güzel örnekler verdiği maçtır. sadece defans bölgesindeki isimler değil, aynı zamanda alex de souza, mateja kezman ve deivid de sık sık orta sahaya kadar gelerek arkadaşlarına yardımcı olmuştur. takım halinde savunma, takım halinde atak yapıyor fenerbahçe ve oyun disiplininden kopmuyor.
ufak bir endişe; önder turacı' nın biraz daha dikkatli olması gerekiyor. öyle ki, rus ekibi tehlikeli ataklarını kendilerine göre sol kanattan yaptı.
bir ekleme de roberto carlos için: hırsını, klasını ve mücadelesini izlemek, futbolu takım ayırt etmeden seven herkes için büyük zevk. 36 yaşında olmasına rağmen attığı deparlara dikkat.
edit: tanım olması halinde, maçın dakika dakika aktarılmasında herhangi bir sorun yoktur.
http://spor.ekolay.net/Ca...64&LiveMatchID=152511

(bkz: yeter lan)