bugün

yaran bir facebook grubu. giriyorsunuz,içeride erotiksli,saçmalıklı yazılar var. çok saçma. küfür ettiriyor.
http://www.facebook.com/seniunutamiycamcastin

(bkz: bu ne lan)
(bkz: bir taş attım pencereye tık dedi)
dünya nereye gidiyor sorusunu akıllara getiren saçma oluşum.
yahu hiçbir özelliği olmayan bir insan nasıl olur da zengin ve ünlü yapılır her halde en iyi örneklerden biri de bu gavurdur.
Taş adı altında toplanan ergenlerin açmış olduğu dünyanın en gereksiz grubu.
sayfanın hakkında bölümünde yer alan "taklitlerimizden sakının" ibaresinin şahsımı gülme krizine soktuğu justin bieber'in feysbuk hayran sayfası. çok elzem bilgilerin mevcut olduğu bilgi paylaşım peyçi sanki amk. taklitlerimizden sakınınmış. sakınma durumu salt taklitlerle sınırlı kalmamalı bence.

edit: "anticiysen uza" ibaresini görmemişim. ahahahaha. justin bieber'i koruma kanunu istiyoruz! *
gelmez olaydı.
camii avlusuna bırakılmalıydı.
--spoiler--
off justin çok değişti
--spoiler--

hey allahım ya sen nerden tanıyosun o ergen filizi de değiştiğine kanaat getirdin. evet çok değişti dün boktu bugün koktu.
iletileri okumaz olaydım.
yorumları inceleyince kızlarımızın çoğunun tek kaş ve şişman olduğunu gördüğümüz gruptur. ha birde 11-13 yaş arası var.

edit: (bkz: justin fanları rahatsız)
Linke tıkladım, tıklamaz olaydım.
Küvette sevişen dedeler de bile bu kadar midem kalkmadı, hayata bu kadar karamsar bakmadım.
Bu ne la?
bu gruba üye olan varlıklarla aynı havayı soluduğum için kendimden utamdım.
bu insanların dünyaya gelmemesi için, prezervatif büyük ihtiyaç.
sanat camiasından bi üzücü haber daha. (bkz: JustinBieber evinde canlı bulundu))
(bkz: alternatif prezervatif reklam sloganları)
Bu çocuk 1\A sınıfındaki betülü sevmek gibi birşey,kızların soyadını aldığı kişi.
ve üzerinde şöyle yazıyordu: dokunmayın.