bugün

Hiç sevgilisi bile olmamıştır. Bir arkadaş ya. Evet.
hayat ne zaman neyi karşına çıkaracağı belli olmayan saçma sapan bir şey. evet 19 yaşına kadar kimseyle birşeyler yaşamazsın, sevişmezsin ama bir bakarsın,20 den sonra kız arkadaşın olmuş ve her gün sevişiyorsunuz. sevişmek, yalaşmaktan ibaret değil hayat tabiki ama açıkcası değişkendir.
20 sinde şansın döneceğine inanmaktır .
(bkz: ben)
(bkz: ben)

Sevgilim bile olmuştur, ama bu işler belli olmaz efendim.
En temiz ve en asil insandir. Kimine gore cirkin diye yapamiyor denebilir, ama aslinda en namuslu ve haysiyetli insandir.

Helal olsun.
Sosyal fobi veya asosyallikten veya her ikisindende kaynaklanması muhtemel olan. Arkadaş ortamında çok iyi taşağı geçilir. Deneyimsizliktir ve deneyimsizliğin kendine ait ayrı bi iğrençliği vardır.
(bkz: kendimden biliyorum)
(bkz: 19 yaşında hala bakir olmak)
bazilari ise cok abes bi hareket olarak algilamaktadir. Halbuki iki seven insanin en guzel kavusma bicimidir( bence ). Simdi de gidip heykelin ortasinda kavusmayin.
Tam olarak güvenecek kişi bulunamamasi durumunda gerceklesemeyen eylemdir. Tez ayrılıklardan dolayi, uzun vadeli ilişki yaşamamış kişidir. 2 günde öpüşenleri tenzih ederim.
babam derdi hep bir kızın en güzel çeyizi öpülmemiş dudaklardır. uslu bir kız oldum hep belki şirinleri görebilirim diye.
ilkini en iyi sekilde yapmayı bekleyen kisidir.
Sahsen oyle yapıyorum.
Görüyorum ve arttırıyorum dedirtir.

(bkz: 21)

Not: bir arkadaş
eğer bu olayın kahramanı erkekse ileride doyumsuz bir kazanova olma ihtimali yüksektir.
bır garıp yıgıtoglan yapcak bısey yok en kısa zamanda bulsun bı kız opsun .