bugün

ulan harbiden çok iyiyiz. takım üstüste 3 üçlük yedi hemen tepkiyi koydu. takımın karakteri var amk. vitora selamlar. pozisyon vermedik.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
realimizin koyacağı maçtır diyenlerin götlerine fenerimizin realle birlikte o koca koca adamları teker teker geçirip sahanın ortasında sikilmiş sıpa gibi bıraktıkları maçtır. (bkz: birileri konuşur birileri yapar)

helal olsun fenerbahçem...
Real madrid'i madrid de ağlattık ya, madrid seyircisine kendimizi alkışlattık ya, böyle bir mutluluk yok!
Bir bursasporlu olarak fenerbahçe nin basketbolunu büyük bir keyifle izlediğimi ve final four a kalmasından mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum.
Tebrikler.
fener koyar net. inanmayanlara ilk iki maçı izlemeleri önerilir.
Şımarık ispanyolları tokatlayıp süpürdüğümüz maç.
görsel
final four'a çok temiz kaldığımız maç. otel rezervasyonları filan hep 2 maç düşünülerek yapılmıştır, çocuklar kalan günlerde madrid'i gezsinler. hakettiler vesselam.

obradovic'in yerini nasıl dolduracağız diye düşünüyorum hep.
Elini çeksin gölgesinde serinleriz.
görsel
adam gibi adamlar final fourda

helal olsun obradovic'in askerlerine, fenerbahçeme !

bu kupayı alacağız !
Çoğu kişi veselysiz fenerbahçe'nin real'e eleneceğini düşünüyordu ama unuttukları bir şey vardı.

görsel

real madrid'in koçu laso'dan her zaman bir adım öndeydi. laso ne zaman obra'nın taktiğine karşı bir şey yapsa obradovic zaten onun yapacağı şeyi biliyordu. bu adama övgü sözcüğü bulamıyorum artık muhteşem bir adam tam bir efsane.

tabi bizim çocukları unutmayalım. müthiş yürek koydular ortaya, çok iyi savaştılar. umarım bu müthiş sezonu euroleague kupası ile bitiriz sonuna kadar hak ettik.

Hadi bakalım sıradaki gelsin.

https://twitter.com/OwlPr...status/722527342556540929
datome'nin bloğu yüzünden aihm'lik olan maç.

"rodrigez'i harcadılar matmazel."
xvideos, xhamster vs. site site geziyorum tekrarını arayıpta bulamadığım maç amk. var mı bir yerlerde falan?
bu takımın can bartu gibi basket maçlarından sora yedeklerle birlikte tam kadro olarak futbol maçlarına da çıkmaları lazım, yürü be obra.

rakipleri de unutmayalım, ülkerdir o ülker..
maçla ilgili kısa bir analizimi gireyim.

şimdi efendim ilk 2 maçta fb gerçekten çok iyi oynadı. ama bu maçta realin rezil ama çok rezil olan şut performansı fbnin maçı kazanmasına çok ama çok yardım etti. bir ara 3/21 ile 3lük atıyordu real madrid takımı. sonra 3 tane ard arda 3lük isabetleri buldular ama nafile.

ayrıca bu maç özelinde fb gerçekten çok iyi ribauntlar topladı. skor eğer 3-0 ise bunda bunun önemi çok ama çok büyük.

temsilcimize final four'da başarılar dilerim. umarım hem galatasaray hem de fenerbahçe avrupadan kupalar ile dönerler.
görsel
real madrid başantrenörü pablo laso, maça ilişkin "f. bahçe gibi büyük bir takıma karşı kazanmak için sadece yüreğini ortaya koymak yetmez" dedi. evet bunu real madrid başantrenörü dedi. öyle işte...