cev şampiyonlar ligi yarı final maçı. iyi olan kazansın ama fenerbahçe acıbadem kazansın. şaka bi yana türk voleybolu için çok önemli bi hafta olacak. maçı burhan felek'te canlı izleyecek olmam için, paha biçilemez...
vakıfbank a kazanmak yakışır.
vakıfbank'ımızın kazanacağı karşılaşmadır.
cev şampiyonlar ligi yarı final maçı. keşke iki takımımız finalde olsaydıda evropalılar tırnaklarını yiyerek izleseydi.
fenerbahçemizin müthiş bir taraftar desteği altında oynayacağı maç. başlamak üzere.
sarı meleklerimizin ilk molaya 8-3 önde girdiği maç. çok iyi başladık, nazar değmesin.
alex de souza nın seyirciler arasında olduğu maç. büyüksün kaptan !
ilk seti fenerbahçenin 25-19 almış olduğu maç.
Final Four un erken finali kazanan kupayı alır.Tabiki seyirci faktöründen ötürü Fenerbahçe favori olup çaylak olarak skor tahminim 3-1.
sırf fenerbahçe'nin ismi ev sahibi gözüküyor diye fenerbahçe'ye daha özel davranılan maçtır. bildiğiniz gibi bu dörtlü finaldir. ve bu maç iki türk takımının maçıdır. ama az önce molada fenerbahçe marşı çalındı, anonsçu şimdi fenerbahçemiz falan dedi. ben vakıfbank'ı da türk takımı sanırdım. ne kötü. kızlar kendi ülkelerinde başka bir ülkede oynuyor gibi. taraftar desteğine birşey söylenemez ama alenen organizatörler maçta fenerbahçe'ye destek çıkıyorlar.

ben bunları yazarkende vakıfbank güneş sigorta türk telekom setlerde durumu 1-1 yapmıştır.
an itibariyle çok sağlam bir maç olmaktadır..
2-1 oldu bu seti de aynı şekilde oynamak şart.
an itibariyle 2-2 olan maçtır. finalisti son set belirleyecek.
vakıfbank güneş sigorta türk telekom'un 4. seti alması ile 2-2 olmuştur. maç 5. sete gitmiştir. ve salonda fenerbahçe marşları çalınmaktadır. hayır yani ben mi yanlış biliyorum, bu tür finallerde ev sahibi diye birşey olmaz. gerçekten ben yanlış biliyorsam uyarın yoksa burda alenen taraflılık var.
final havasında geçen maçtır son sette durum 9-9 dur.
inanılmaz heyecanlı bir maç oluyor. 2 takım da galibiyeti hak etti. 11-11 oldu şimdi.
vakıfbank 13-11 öndedir son sette.
heyecandan ölebileceğim maç.
vakıfbank için maç sayısı kullanılacaktır.
maçın galibi vakıfbank güneş sigorta türk telekom olmuştur. uzun zamandır izlediğim en çekişmeli voleybol maçıydı. yarın başarılar.
vakıfbank güneş sigortanın 7-2 geride başladığı 5. seti 15-11 alarak finale adını yazdırdığı maçtır. bir fenerbahçeli olarak tebrik edip finalde başarılar diliyorum.
önce bayan basket sonra erkek basket şimdi de bayan voleybol takımının avrupadan elendiği maç.
ilginçtir bu kadar yatırım yapan takımın bir türlü sonunu getirememesi.
şimdi futbol takımı kaldı elde. o da bunları unutturacaktır.
ama bir gerçek var ki fenerbahçe her branşta buralarda olacaktır çünkü yapılan yatırımlar onu gösteriyor. sistemi yavaş yavaş oturtuyor fenerbahçe.
adnan polat ın örnek alması gerek.
not:galatasaraylıyım.
trt hd'den yayınlanması gereken maçtı. yazıklar olsundur.
oyunu daha iyi okuyan hocaya sahip vakıfbank'ın hak ederek finale yükseldiği maçtır. ze roberto, bugün takımın en kötüsü shashkova'yı niye herdaim sahada tuttu ? anlamış değilim. ayrıca fofao da kötüydü.
geriden gelmenin kralını sergileyen vakıfbank güneş sigorta türk telekom'un finale adını yazdırdığı karşılaşmadır.

g a'nın bir ara durgunluğu fenerbahçe'ye setlerde 2-1'lik üstünlüğü ele geçirme fırsatı verdiyse de g a'nın toparlanması hitamında vakıfbank güneş sigorta türk telekom önce 2-2 beraberliği yakalamış -ki 4. set 10 sayı gibi bir farkla geçildi- ve son sette de geriden geldiği maçı alarak finale çıkmayı başarmıştır.

gözde'nin dediği gibi bu iş yürekle oluyor, özge'nin dediği gibi biraz da saygı gerekiyor fenerliler.