bugün

vakıfbank güneş sigorta takımının türk telekom ile birleşmesi ile aldığı addır.
ispanyolca ve portekizce konuşulan ülkelerde bile bu kadar uzun isim yoktur.
eski isim sponsorlarının musluğu kesmelerinden kaynaklanmıştır.
hadi güneş sigortayı geçtim, ya sen koskoca vakıfbank? kredi kartı borcumun ödemesi 2 gün gecikse cart faizi curt sokuşu diye birlerce lira geçiren vakıfbank, emeklinin, yetimin, dulun, öğrencinin, memurun, işçinin 3 kuruşunu cukkalamakta ustalaşmış vakıfbank. zaten 3-5 lira verip boy boy reklamını yaptırıyorsun, isminin uluslararası organizasyonlarda zikredilmesini sağlıyorsun. e bu 3-5 liranın 1 lirasını kesmek yakıştı mı şimdi sana?!
şu sıralar mahallemizdeki bakkal, bakkal hayri ile sponsorluk anlaşması imzalayacakları hakkında duyumlar aldığım voleybol takımı. yeni isimleri vakıfbank güneş sigorta türk telekom bakkal hayri olacakmış. sloganları hakkında aldığım duyum ise, sloganlarının veresiye teklif etmeyeniz olması konusunda fikir birliğine varmışlar.
rastgeldim televizyonda bir maça. spiker "vakıfbank güneş sigorta türk telekom " deyince ligin ilk üç sırasındaki takımları sayıyor sanmıştım. ancak durum farklıymış.

"vakıfbank güneş sigorta türk telekom'dan neslihan darnel kullanıyor servisi"
neslihan darnel'in yerini başarılı bir şekilde doldurdular ama pasör pozisyonu çok istikrarsız. özge ve nilay'la bu iş nereye kadar gider bilemiyorum.
sponsorlarının danaya girmişler
hissi yarattığı voleybol takımı. en
büyük ortak vakıfbank sanırsam
yahu insan biraz da spikerleri
düşünür . vakıfbank güneş sigorta
türk telekom'lu oyuncular servisi
karşıladı şimdi nihan'la vakıfbank
güneş sigorta türk telekom topu
arka alana gönderiyor.
an itibariyle şampiyonlar ligi yarı finaldeki 19 mart 2011 fenerbahçe acıbadem vakıfbank maçında kendi ülkesinde "bir başka ülkede" oynuyormuşçasına muamale gören takımdır.

(bkz: 19 mart 2011 fenerbahçe acıbadem vakıfbank maçı/#11147361)
fenerbahçe acıbadem in ev sahipliğini yaptığı dörtlü finalde mücadele eden türk takımıdır. "bir başka ülke" olayı söz konusu değildir. zira bu bir kulüpler arası karşılaşmadır. ev sahibi türkiye değil, fenerbahçe acıbadem dir. dolayısıyla endişeye mahal yoktur. kazanırsa alkışları dinlemek için maç sonunu bekleyiniz.
fenerbahçe acıbadem'in ev sahipliği yaptığı dörtlü final mücadelesinde; fenerbahçe acıbadem'i çok çekişmeli bir maç ile yenerek finale yükselmiştir.

not: galatasaraylıyım. bankacılık ve finans okuyorum. sempatimde bu yüzdendir.
helal olsun dedirten takımdır. bir fenerbahçe li olarak söylebilirim ki çok güzel yendiler bizi. ne olursa olsun gururlandım bir türk olarak.
tam bir italyan takımı gibi oynadılar bugün; antrenörlerinin payı büyük bunda. onca yabancıya rağmen fenerbahçemiz bir anda klasik bir türk takımı hüviyetine döndü ve bedelini kaybederek ödedi.
fenevbahçe acıbademe ayarı vermiştir.
bugün saat 18:00 da trt 3'den * naklen yayınlanacak müsabakada avrupa şampiyonlar ligi şampiyonluğu için mücadele edecek
güzide ekibimiz.

gilinka, nikolic ve maja poljak gibi inanılmaz özgüvenli, istekli ve takım ruhuna sahip bir üçlüye sahip, mütevazi ama rakipleri üzen,
şimdiden gönüllerin şampiyonu ve umarım saatler sonra türkiye'nin ilk avrupa şampiyonu takımı.
spikerlere eziyet cektiren basarili kadin voleybol takimi.
spikerin verdigi bilgiye gore (kendisi de tam olarak emin degildi) eger sampiyon olursa bu organizasyon tarihinde namaglup ilk sampiyon olacakmis.
avrupa bayan voleybol şampiyon kulüpler kupası tarihinde bir ilki gerçekleştirerek yenilgisiz şampiyon olmuş türk takımı.

finale gelene kadar elediği rakiplerin eczacıbaşı ve fenerbahçe acıbadem olması ise türk bayan voleybolu'nun avrupa'da söz sahibi olduğunun resmi belgesidir.

tebrikler...
2010-2011 avrupa şampiyonu namağlup türk takımıdır. göğsümüzü kabarttılar helal olsun. yalnız şu isimlerini kısaltsınlar efendim.
helal olsundur. te en başından en sonuna kadar övülesi bir devamlılıkla gururumuz oldular.
kupa töreni sönük bırakılmış takımdır.

kardeşim acun bile her programında konfetiler, volkanlar patlatıyor.

insan hiç olmazsa bir kaç cafcaflı figür yapar..çok mu zor a.k.

yoksa fenerbahçe klubü bu başarıyı çekemediği için mi bu detayları unutmuştur, es geçmiştir düşünmek gerekir. bilemiyorum artık?
gecenin en güzel yorumu kupa töreni esnasında bizim hanımdan geldi.

--spoiler--
-bizim kızlar iyi ama baskette...
+basket mi?
-ay işte hentbol değil mi bu şaşırdım?
+yok hayatım tenis...
--spoiler--
tebrik edilesi takımdır. voleyboldaki gururumuzdur. ama sponsor desteği önemli tabi.
(bkz: vakıfbank)
(bkz: güneş sigorta)
(bkz: türk telekom)
kurukahveci mehmet efendi nin de sponsor olmasını istediğim kulüptür.
kupayı almışlardır az önce, helal olsundur.
türk sporunun gururudur.
avrupa nın en üst düzey liginde kupaya ulaşmışlardır.3 dev firma adını oluşturmuş sponsor olmuş daha mı almasın da denilebilr ama yine de helal olsn Türkiye yi çok iyi temsil etmişlerdir.