bugün

ligin 2.haftasında oynanacak olan maç. eğer bu kadar krize rağmen ankaragücüm inönüde bu maçı alırsa destan yazacağı maç olacak.
tanım: jimlastik kulübünün yenileceği maç.
[ http://galeri.uludagsozlu...BC-ma%C3%A7%C4%B1-181893/ ]
fasülyenin kendini nimettten saydığı karşılaşma.
ankaragücü nün de 5 yiyeceği maç. q7 forma giriyor bu maç kesin gol atar..
beşiktaş'ın 5 atsa bile barcelona ve ntvspor yüzünden yine beğenilmeyeceği karşılaşmadır.
bu sezon takimdan pek umitli olmadigimiz halde, besiktasimiz bu maci rahat kazanacaktir. keza rakip ankaragucu'dur, ligin en kalitesiz takimi.
3 farkla bitecek karşılaşmadır.
beşiktaş'ın fark atabilecek durumundan değil de ankaragücü'nün fark yiyebilecek bir takım olmasından dolayı handikaplı beşiktaş'a oynanabilecek maç.
almedia'nın yokluğunda beşiktaş'ın yıldızlarıyla sonuca gitmesini umduğum maç. başarılar kara kartal.
beşiktaş'ın en az 3 farkla kazanacağını umuyorum. zira ankaragücü'nün kadrosu son aylarda yaşanan olaylardan dolayı bırakın süper ligi, tavşanlı linyitspor ile denk hale geldi neredeyse. küme düşmemesi imkansız gibi. 11 kişi kaleye dizilseler dahi bu maçtan 1 puan dahi alamazlar, alamayacaklar.
herşeyden önce çarşının kazanacağı maçtır. sonra ise fernandes ve Q7 olaya el koyup net bir skor ile beşiktaş ın rahatlıkla alacağı maçtır.
tarihinin en sıkıntılı döneminde, kadrosunda adam akıllı oyuncu kalmamışken, ankaragücü bu halde beşiktaş'ı yenerse, beşiktaş daha takımım diye dolaşmasın.
bu arada sırf bilin diye söylüyorum;
hükümet düşer,
enflasyon düşer,
ankaragücü babayı düşer.
edu'nun ilk 11'de başlayacağı karşılaşma.

maccabi tel aviv maçında sonradan oyuna girmiş ve kelimenin tam anlamıyla facia gibi bir ilk izlenim yaratmıştır bizlerde. ona rağmen bala göte bir gol atmıştı. umarım bugün de bala göte bir gol atar da almeida gelene kadar kazasız belasız atlatırız forvet sıkıntısını.
beşiktaşımızın ligdeki ikinci karşılaşmasıdır. quaresmadan gol bekliyorum bugün.
rahatsızlık nedeniyle şu anda stadta olamadığım maç. kombinemi başkasına verdim.**; biraz hüzün biraz mutluluk var içimde.
değil beşiktaş bütün süper lig takımları için en kolay iç saha maçı durumundaki ankaragücü'nün fark yiyerek sahadan ayrılmasının büyük olasılık olduğu maç.
pencerede varsa içeriz yazılı bir pankartın asılı olduğu maç.
diye diye kafamızı ütülemeyin dediğim maç.

çünkü veren yok,keşke olsa *
besiktaslilar bugunu iyi degerlindirmeliler, zira bir daha "baskent" boyle cikmaz karsilarina.

(bkz: bastir ankaragucu)
mesela bir olsa ne kadar güzel de izlenebilir yani dediğim maç.
içmek isteyen tüm yazar arkadaşların, gelen kutularına baktıkları takdirde rahatça izleyebilecekleri karşılaşma.
sidnei ile beşiktaşın 1-0 öne geçtiği maç.
(bkz: tık tık tık)
(bkz: kahpe bizans)
"güzel donmayan bir olsada izlesem" dedirten maç.*