bugün

beşiktaş'ın fenerbahçeyle dalga geçeceği maç.
fenerbahçe takımının,beşiktaş takımına kadrodaki yıldızları nasıl eğitmesi gerektiğini öğreteceği maç(daha önce yıldız görmemiş 2 büyük takımın getirdiklerinden başka ha bir de gökteki yıldızlar).
alt bitecek maçlar arasındadır. * *
alt biteceğini ve fenerbahçe'nin kazanacağını düşündüğüm maç. alt bitmese bile fener alır gibime geliyor.
beşiktaşın favori olduğu veya ilk defa üçüncü büyüğe karşı umutsuz olduğum maçtır... o diil, millet sahaya üç stoperle çıkıyor, biz bi tanesini bulamıyoruz, adalete bak!
ortada bir derbi varsa, favori her zaman fenerbahçedir. Bu bir gerçektir. kabul etmek isteseniz de istemeseniz de.
besiktas'in zorlanmadan kazanacagi mac.
bir galatasaraylı olarak maçın kesin favorisi olarak fenerbahçeyi görüyorum. fakat türkiyede futbolun sadece futbol olmadığını düşünürsek beraberliğin birileri tarafından tasarlanmış olabileceğinide düşünüyorum. geçmiş yıllara, özelliklede geçen sene oynanan galatasaray - bursaspor maçını baktığımızda bu gerçek daha net anlaşılıyor. 35 saniyede karşılıklı kırmızı kart çıkarmak başka yerde olmasa gerek. sözün özü beşiktaş deplasmanda cska maçındaki oyun düzeni ile oynarsa açıkça söylüyorum fark yer. futbol içi etkenlerle beşiktaşın fenerbahçeyi yenme şansı yok kanımca.
takımın kötü gittiği şu haftalarda imdadımıza yetişen maç. sezonun 3 puan garantili maçı güzel bir zamana denk gelmiştir fenerbahçe için. ama galibiyetten sonra hiçkimse bunu aykutun başarısı sanmamalıdır zira topla osurarak oynansa zaten galip geliyor takım derbilerde. bizim için ölçü olmamalıdır bu maç.
çoğu kişinin g.t olacağı karşılaşma. *
beşiktaş ve fenerbahçe'nin şükrü saraçoğlu'ndaki 46. karşılaşması olacak maç.

iki takım arasında şükrü saraçoğlu'nda oynanan 45 maçta;

beşiktaş: 18 kez galip gelmiş.
fenerbahçe: 14 kez galip gelmiş.
13 maç berabere bitmiş.

kısacası kadıköydeki maçların genel toplamında beşiktaş üstün anlayacağınız gençler.
hayır,

--spoiler--
futbol içi etkenlerle beşiktaşın fenerbahçeyi yenme şansı yok kanımca.
--spoiler--

gibi über yorumlar var ya hani, yazalım dedik. anlaşılan beşiktaş maça 9 kişi, fener 11 başlıyor heralde ki futbol içi etmenlerle beşiktaş yenemezmiş. bsg ulan. duyanda nou camp'a falan çıkıyoruz sanacak.

bir taneside çıkmış ortada derbi varsa favori fenerbahçe'ymiş, ne oldu dayı mhk'da işi girdin herhal? ya da bu sefer aziz yıldırım kadıköy'e tavuk bacağı gömerken, kazma küreklerle yardımda bulundun?

kısacası üç gündür resmi siteden "hayır çok sattık bilet", "banane bizim stadımızda sidik kokulu koridorlar varsada biz elite stadyumuz bikereööğ", "hayır hayır bizim stadımız daha büyük" gibi komedi beyanatlardan sonra güzel olacaktır beşiktaş'ımızın galibiyeti.
bu entrysinin maç öncesinde 8 , maç sonrasında 1 ya da 2. sayfada olacağı karşılaşma.
çok koşan ve çok isteyen kazanacaktır, buna da beşiktaş takımı yakın.
stoch yok galiba ilk 11de aykuta:
(bkz: hasiktir diyorum hasiktir)
sergen'e göre fener takımı vs beşiktaş maçıdır.
bu senenin en zevkli stsl maçı olacağını düşündüğüm maç.
berabere bitsin. ikisi de kaybetsin.
centilmence,bol gollü,iyi oynayanın kazandığı maç olsun.kötü oynayan beşiktaş ise kötü oynayanın kazandığı maç olsun...
(bkz: kalkan götler kadıköy de iner)
yolculuk nedeniyle izleyemeyeceğim karşılaşma... görünüşe bakılırsa beşiktaş favoridir. bu nedenle maçı fenerbahçe kazanacaktır..
sanırım fenerbahçe kazancaktır ki golü de selçuk şahin atacaktır. el clasico.
rüyamda uefa kupası çeyrek finali rövanş maçında, kendi sahamızda trabzonspor'a 5-0 kaybettiğimizi görerek beni fenerbahçe karşısında derin endişelere sokan maçtır.
q7 ile gelicez Mert(nobre) gibi savaşıp ferrariyle gezip fink atacaz boboyucak holoskoyucak sonunda size gutimizle gülecez..!! beşiktaşşaklarımızı yalatırız gibime geliyore..
yensen de yenilsen de umurum değil.

ama sonkez; [null http://www.facebook.com/B...v=387652679513&ref=mf]

en sondaki musuki ye bittim.
alex'ten haz etmeyen aykut kocaman'ın beşiktaş maçlarındaki iyi performansı nedeniyle alex'i 90 dakika oynatacağını düşündüğüm karşılaşma.
bu arada guti>alex.
güncel Önemli Başlıklar