bugün

headbang dergisi tarafından duyurulan konser. 2010'daki konseri kaçıranlar için güzel bir fırsat.

https://twitter.com/headb...status/219401656079630336

ayrıca bu sefer izmir'e de geliyorlarmış.
veda konseri yaptıktan sonra parası kalmayan scorpions un tekrar türkiye ye gelmesi olayıdır.yaşlanıp türkiye ye sığınan futbolcular gibiler.
Biletix'te biletlerinin satışa sunulmaya başladığı konser.
Küçükçiftlik parkta olacak ve normal biletler 89, sahne önü 165, deluxe biletler ise 265 lira imiş.
bu efsane grubun severleri için, güzel bir gün olabileceğini düşünüyorum. ayrıntılı bilgi için: http://www.biletix.com/etkinlik/NLSP2/ISTANBUL/tr
dört gözle beklenen konser.
bana toni schumacher'in bitmeyen jubilelerinden birini anımsatan konser.
''scorpions hala dağılmadı mı'' diye merak ettiren konser. 3-4 sene evvel, bu adamlar ''dağılacağız dağılacağız'' diye demeç veriyordu.

elektrik parası çok geldi demek ki...
3 adet biletini 100 er liradan satmak istediğim konserdir. ilgililer bana ulaşabilir.
az süre kalan konserdir. klaus abinin sırf nur yüzünü görmek için paraya kıyıp sahne önü bilet aldım. saygılar hürmetler.
pahalanan biletini eski fiyatından satmak istediğim konserdir. ilgilenenleri bekliyorum sözlük.
Subzero'nun geleceği söylentileri nedeniyle katılımın az olacağını düşündüğüm konserdir.
bu akşam gerçekleşecek olan konser. gidecek olanlara iyi eğlenceler. 2010 konserine gittiğim için bir daha para vermek istemedim. güya son konser olacaktı o. ha burada bedava bilet verecek iyiliksever arkadaşlar varsa, kapım açık tabi ki. * neyse, umarım no one like you çalmaz da gitmediğim için üzüntü yaşamam.

edit:no one like you çalmışlar. send me an angel da varmış. bahtımı sikeyim. 2010'da niye çalmadınız bunları? ben yokum diye çaldınız değil mi lan?
2 ekim 2010 scorpions istanbul konserinden çok da farklı olmayan konser.

ikisi de eğlendirmiş, ikisi de tarafımdan sahne önünde matthias jabs'ın karşısında izlenmiştir. çıkışta da kaldıkları otele gidip hepsiyle bizzat karşılaştım. (yazar burada kıskandırıyor.)
Ne yazık kı 24 ekımdekı Enrıque ıglesıas konserının golgesınde kalmıstır.