bugün

essien, ballack ve makalele gibi önemli oyuncularından yoksun çıkması durumunda kadrosunda fabio aurelio dan başka eksik olmayan liverpool un avantajlı olacağı maçtır.
berabere bitecek olan maçtır.*
murat kosova'yı özleten premier lig maçı.. işte premier lig bu diyebilmek isterdi of deli gönül..

ölümüne liverpool'luyuz o ayrı..

(bkz: you will never walk alone)
fernando torres'ten gol beklediğimiz premier lig derbisi..

(bkz: londra sustu bizi dinliyor) -ahah-
"fernando torres attı 1 oldu!!!" dediğim maçtır.. resmen bağırdım evin içinde bi başıma lan.. (dakika 14)
RADYODA da yayınlanması gereken maç zira bir dönem gerçek kesitte oynayıp dikiş tutturamayan bilgehan demir çekilecek gibi değil.
maçın 62. dakikasında franck lampard'ın golüyle chelsea fc beraberliği yakalamıştır. an itibariyle skor 1-1 dir.
1-1 bitmiştir.
bilgehan demir'in yine rezil ettiği karşılaşmadır. sinir krizleri geçirmeme sebep olmuştur kendisi. * * *
zico'nun kaç feldkamp edeceği gibi fantastik soruları kafalara kazıyan maç olmuştur. sorunun sevabı gece 00:30 da tabiki foxtaymış.
steven gerard'a ''jerar'' diyen konuşma özürlü spikerin anlattığı maç.
türkiye'de gösterilen avrupa maçlarını spikerlerin kanalın stüdyosunda anlatması sonucu heba olan maçlardan birisi,ben daha iyi anlatırdım maçı, masal falan okurdum aralarda, Jose Mourinho'ya,marinyo demezdim mario derdim, daha ilginç olurdu.ama bir yandan ntv'deki maça baktım o da stüdyodan anlatılıyor ama adamda spikerlik kabiliyeti var, daha "görerek" anlatıyor diyelim,en iyisi tv'nin sesini kısın ve öyle izleyip kendiniz spikerlik yapın evde.