bugün

18 yaşına geldiği halde ya da 18 ini geçtiği halde bile hala evliliği düşünmeyen ya da evlenmek istemeyen her hangi bir kızdan ileri de hayır gelmeyeceğinin sözüdür. iddiasıdır, gerçeğidir de denilebilir.

neyse, bir de bu taraftan bakılacak olursa arkadaşlar,

dünyanın belki de en güzel yaşına sahip olup da hala dışarı da orada bura da gezen, ama sorulduğun da ise ^^ ben kariyer yapacağım ayol ^^ deyip soranı oracıkta ekarte etmeyi kendi bünyesine yakıştırıp havalar atan, saçma sapan yaşantısının ileride kendisinden alacağı nimetleri* 30 lu yaşlarına sığınıp da, kocasına ne de olsa gençtik ayol kocacığım bakire kalamadım işte boş ver diyebilecek kadar da ezik ve uyanık ayağına yatacak olan bir kızdır.

yani anlayacağınız dostlar, boşu boşuna yaşayan ve hevesleri kursağın da kalacak olan ama aslında haberi olmayan keriz kızdır keriz. 18 ine basar basmaz evlenmesi gerektiğini bilseydi 30 unda ahım ahım ağlamazdı zaten, bunun örneklerini hepimiz görüyoruz hali hazır da televizyonlardan ve toplum içinden çok şükür. buda böyle bir gerçek işte.

unutmayın bu lafımı yazın bir yere bir zahmet hanım kızlar kızlar, canım kızlar kızlar, sizi görünce üzüntüden içim sızlar.

mutluluklar.
hayrın kimden gelip gelmeyeceğini bilip bilmeden söylenmiş saçma söz.
ilk önce namusu bacak arasında aramaktan vazgeçmektir benim düşüncem. her bayan zarıyla değil kişiliğiyle, yaptıkları ve yapacaklarıyla yargılanmalıdır. ister 30 unda ister 18 inde evlenir ister hayatını yaşar isterse hayatını birisine adar ve onunla yaşar. önemli olan özgürlüğü ve yaşadığını hissetmektir diye düşündüğüm durumdur.
ulan bu devirde 18 yaşında nereye evleniyon. gitsin yaşlı zengin birine. kocasının eline baksın sonra hayatı boyunca. ulan size ne yapsa yaranamaz bu kızlar.
hayırsızım doğrudur.
(bkz: adam bu sefer haklı beyler)
çok saçmadır. bir kere bir kızın yasal olarak evlenmesi için 18 yaşını doldurup 19 yaşından gün alması gerekir. kocaya kaçan koca meraklılarını ve ünzileleri ayrı tutuyorum.
çok çok doğru olan düşüncedir. 18 yaşına gelip evlenmediyse o saatten sonra ailesine üniversiteye gidiyorum diyip her gün başka bir erkeğin kollarında orgazm çığlıkları atacaktır. bu kızla evlenileceğine gidip genelevden bir orospuyla nikah kıyılmalıdır en azından sevaba girilir. üniversite okuyan kızla evlenen bir erkekte zaten ar namus aranmaz çağımız gereği.
Dogru olan sey bir kadinin 25-27 yaslarinda evlenmesidir. Geri kafalilik yapip 18'inde hemen evlenen kiz koca delisidir acik acik istiyodur.