bugün

yahu arkadaş bu takım galatasaray bu takım türkiye'nin tarihi en iyisi...
adnan efendi senin kendi emellerin uğruna takımı bu hale getirmeye hakkın yok! istifa etmemekte diretirsen hala senin galatasaraylılığından bile şüphe ederim!
hagi sende defol git seni futbolcu olarak hatırlayalım yoksa hoş olmayacak!
ve siz hepiniz değil ama formasını ıslatmayan oyuncular!
kaptanım diyen arda efendi! o geldiğinde çok itiraz ettiğimiz kazım'dan bir şeyler kap ya da utan be en azından utan!
sahaya 70cl lik şişe atar taraftar(!) sen cinayete teşebbüs ettin!
ne olursa olsun bir insan hayatıyla oynanmaz!
sonuç mu ne?
fenerbahçe takımını tebrik ederim.
şükrü saracoğluna girerken tek kuruş bırakmıyorlar güvenlik için. bu nasıl bir güvenlik?
o seyirci o stada o şişeyi nasıl sokmuştur?

yoksaa??
fenerbahçeli olduğum için allahıma binlerce kez şükrettiğim maç.
şimdi bir laf vardır, mart kedisi hem bağırır hem sikilir der eskiler...

hah anladınız işte siz.*
kutsanmış arenanın kralını seçtiği maçtır. şampiyon belli 11. kim?
maç 1-0 iken havalara giren kedicikler desibel rekoru kırmış, durmadan mutluluk dile getiriyorlardı.
şu sıralar eksileme rekoru peşinde koşuyorlar. eksileyin.

düşme hattında havalar nasıl?
Bu seneyi şampiyon bitirirse 81 ile, bitiremezse de kadıköye Alex'in heykelini mutlaka ama mutlaka dikmelidir fenerbahçe yönetimi. O kadar senedir futbolu takip ederim; kendi liginde takımına bu denli faydalı bir futbolcu daha görmedim arkadaş. Messi bile barcelona'ya la liga'da bu kadar katkı yapmıyordur yeminle...

Beşiktaşlıyım ama yiğidi öldür hakkını ver şimdi.
fenerbahçemizin 3 puanla döndüğü maçtır. galatasaray'a da desibel rekoru kalmıştır.
o değil de bu iki takımın maçları olaysız geçmiyor arkadaş. maç bittikten sonra bile kırmızı kart görüyor ısrarla herifler.
guiness gözlemcilerinin gözlerinin önünde galasaraylıların acı çığlıkları desibel rekoru kırmıştır.
sonucunu bildiğimiz maçın skorunu öğrenmiş olduk.
fener' in kötü oynayarak kazandığı maç. ama bir isim var ki tek hareketiyle maçı alabiliyor.
(bkz: alex de souza).
1-2 skoruyla biten el sikko. böyle maça derbi demeye dilim varmıyor. iki tarafta bok gibi oynadı. bam güm. ama futbolun adeleti yok. fenerbahçe'yi tebrik ederiz. diğer maçlarında başarılar.
(bkz: gerdek gecesi)
yeni stad eski muamele.

(bkz: Mazlum u getirin bana)
bu kadar rezalet bir futboldan sonra galibiyet zerre umrumda değil aga. fener rezil, cimbom ondan rezil. uefa' da son 16' ya kalan herhangi bir takım, ikisini de 5' lik yapar yollar evine. hakem fener' i kayırdı kayırmasına da, kayırmasa da berabere biterdi. ne olurdu ? hiçbir şey. ne adnan kurtulurdu ne de hagi...
aga bizim zaten galatasaray' ı yenmek gibi saplantımız yok ki, bizim için gerçekten fena halde sıradan bir olay. ben kendimi bildim bileli fener galatasaray' ı dübeller, bize geleceğe umutla bakmamızı sağlayacak iyi futbol ve kendisine güven duyacağımız bir hoca lazım.
iyi bir fenerli olmama rağmen; zerre heyecan duymadan, futbolcuların rezilce hatalarına oturma organımla gülerek seyrettim. , yazıklar olsun.
yine bir galibiyetle sonuçlanan maçtır .
julan hakem nerde feneri kayırdı dediğim maçtır. Ya millet götüyle mi seyrediyor nedir? Ofsayt olan golleri mi vermeliydi. Ya da yumruklara kırmızı kart göstermediği adam fenerde mi oynuyordu. Bi siktirin gidin. Gözlük neyin alın lan.
gs li gammaz yazarların başlıktaki gol entrylerini gammazlamaya başladıkları maçtır.
yatağınız değişebilir, kocanız asla... *
fenerbahçe'nin yine hakem sayesinde kazandığı maç olmuştur. artık normal geliyor. şaşırmıyoruz efendim diğer maçta yine böyle olucak. devam.
galatasaray'ın desibel rekoru kırdığı karşılaşma.

(bkz: aaağğğhhhhhh)
3 büyüklerin maçıydı.

galatasaray
fenerbahçe
ve sahaya atılan yeni rakı.
galatasaraylıların hala hakem diye zırvaladıkları maç. ulan 2 metre ofsayta hakem faul mu verecek, korner mi? sen önce sahana attığın rakı şişesinin hesabını ver.
(bkz: bir an heyecan yaptın itiraf et)