bugün

bir benzeri de, ünlü olacağını sanıp kızlar temalı bir klip çeken ve klip te 20-25 yaş aralığındaki süt gibi kızları oynatan, görgüsüz 50 yaşındaki adamdır ki evlerden orak..

evet orak.
kısa ve öz kelime...

(bkz: sapık)
bir aynısı da, 60 yaşından sonra kız lisesi civarında kafeterya açıp, kızları etkilemeye çalışan hödüktür ki evlerden orak...

orakmış bende yeni öğrendim.
adam değildir o.
(bkz: hayvan)
ağzı sulanmış yavşaktır.
(bkz: hayvansın rıza)
18 yaş ile 30 arasında çok büyük fark yoktur gayet sağlıklı bi ilişki olur. 18 lik kız ergin reşittir , 30 yaşındaki erkekte hayatının engüzel çağındadır bana tuhaf gelmez ama 40-18 hele hele 50,60-18 gibi ilişkiler sapıkça gelmio deil tabi...
(bkz: ted mosby) *
ders olarak bol bol "ben gamlı hazan" dinletilmesi gereken adamdır. olmaz efendim, etik denen bir şey var, baharla hazan bir araya gelemez ortada yaz var. hülasa, olamaz öyle bir aşk..
üniversite kapılarında, içlerinde bolca bulunan insan görünümlü şerefsizlerdir. bunların evli çocuklu versiyonları da bolca bulunmaktadır.
öyle bir geçer zaman ki soner bu adamlardan biridir.
ayrıca bunda yadırganacak bir şey yoktur. bülent ersoy kendinden 40 yaş küçük oğlanları götürürken bu süper normal bir durumdur.
Halk arasında (bkz: sübyancı) diye tanımlanır.
dalyarrak kişilikli insanlardır.
kesin dindar bir şakirttir.
30'luk kadına sulanan 18'lik erkekler de mevcuttur.
çok var bu orospu çocuklarından. bunların babaları da 60 yaşında kahve önüne çektikleri taburede liseli kızları dikizleyen orospu çocukları. babadan oğula nesil bu orospu çocukları.
Orta yaş bunalımi başlamıştir.tez zamanda ağzı ile burnunun yer değiştirmesi gerekir.