bugün

türkiye saati ile saat 22:45'te başlayacak hazırlık maçı.

berlin'de oynanacaktır.
Daha 5. Dakikada çaktılar bir tane...
sane mane bunlar ne aq alman dediğin sarı olur.
Biz de çaktık...
Her şey vardı beraberlik golü eksikti. Onu da attık sıra galibiyet gölünde !
Stadda yarısı gurbetçi amk.
(bkz: Yemek yediği kaba pislemek) Sözünü akla getirmiştir.ayıp gerçekten.
aha ikiyi de çaktık...
Ferdi Lahm golü attı.
Çok garip şeyler oluyor ikinci yarı müq olacak.
Sonuç olarak ilk yarı 2 - 1 önde olduğumuz maç.
Kenan kardeşim napiyosun? O nasıl top sürmek, o nasıl sürat, o nasıl bitiris? Mükemmelsin.
irfan can ve Yusuf yazıcı ilk yarı berbattı. ismail kötü başladı topladı. Ve ferdi..
Bambaşka seviyede ferdi, mükemmelsin be olm.
Bu kenandan formayı alır da kerem'e verirse yemin ediyorum çok pis soverim.
Kenan iyi çaktı yalnız...
merih, cengiz, hakan gibi "yıldız" topçular sahada olmayınca gayet iyi oynadığımız maç.
ne ara yedik lan...
Ulan 2 kez kısa süreliğine kapadım ikisinde de gol olmuş. Ne ara 3-2 oldu ...
Rudiger hadi s..tir git ananın evine.
neredeen nereye...
Çok güzel oynadık, çok güzel bir galibiyet. Ulan keşke şu çeyrek final maçı olsaydı..
şu maçlardan hiç anlamam ne etsek acaba.
Yalnız bu spiker neden her pasta bağırıyor. Top orta sahada bağırıyor, top defansta bağırıyor. Sakin anlat biraz. Ceza sahası içi olsa anlarım.
almanya yenilince hükmen yenilmediğimiz maç olmuştur. Tebrikler milli takım.
fatih terim milli takıma olan inancımı o kadar kırmış ki, her galibiyetlerine tesadüf gözüyle bakıyorum, hala... halbuki, almanya'yı yenebilmek büyük başarı.. ama tam umutlandığım anda güvenimi kökünden kıracaklar diye tebrik bile edemiyorum.. teşekkürler fatih terim, teşekkürler kurt hoca, teşekkürler arda turan...
Pislik yolsuz vatansız piçler ya! Amk Almancıları.
"Alt tarafı hazırlık maçı değil mi ya? neden bu kadar abartıldı bu galibiyet, anlayamıyorum" dediğim maçtır.
Montella adeta efsane olma yolunda ilerliyor yedek bekleyip duran yandakine pas vermekten aciz balon ozan kabakla adam almanyayı yendi. Şimdiden tarih yazdı ama montelladan bahseden kimse yok.