bugün

(bkz: lionel messi vs neymar da silva)
david villa'nın oynamayacağı karşılaşma. üzüldüm vallahi.
david villa'nın eksikliğinin hissedilmeyeceği barça'nın güle oynaya alacağı maçtır.
barcelona oyuncuların david villa için kupa kazanma sözü verdiği final maçı. barçalamasyon bu senin misyon.
Barcelona'ya verilen 1.85 handikaplı oranın kaçırılmaması gereken karşılaşmadır.
+7 golün olacağını düşündüğüm karşılaşma. 5-2 veya 6-1 gibi bir skorla barcelona alır.
(bkz: 18 aralık 2011 dünya kulüpler kupası finali)
neymarın bencil başladıgı maç.

edit : imla.
13 dakika oldu ve top en fazla 1 dakika santosta kaldı.
neymar'ı merak ettiğimiz maç. doğruyu söylemek gerekirse çok beğendim üstelik daha ayağına top 1 defa değmesine rağmen. adam 3 kişinin arasına dalıyor.
messi attı 1-0 oldu. güzel bir goldü.
karşılıklı gol olur dedik ama santos, getafe'den daha kötü futbol oynuyor. Fark yemeyelim havasındalar.
o değil de xavi'nin pası neydi öyle?

apaçigillerin bir diğer çocuğu neymar'ın dersini almaya başladığı maç.

aha 2:0 oldu. xavi.
osbirci elano nun oyuna dahil olduğu maç. santos u bir cenabet kurtaracak. peh peh.
Rah-e-farda kanalında canlı yayınlanan maç. an itibariyle elano oyuna girdi. santos yarı sahasının yarısında geçiyor maç.
barcelona'nın "6 saniye kuralı"nı başarıyla uyguladığı bir diğer maç olmakta...
fabregas ın 45. dakikada attığı golle 0-3 olan maç. atak bir köşeden başladı, diğer köşeden gole dönüştü.
barcelona çocuğu fabregas çaktı ve 3-0 oldu. yılın en banko 1.85 oranı da böylece garantilenmiş oldu.
Neymar ile Messi'yi karşılaştırma gafletinde bulunanların göt olduğu karşılaşmadır.
messi'nin arkadaşlarıyla birlikte pele'ye selam çaktığı maç oluyor.
xavi hernandez'in ilk golde "top kontrolü ve etkili pas atma 101" dersi verdiği karşılaşmadır.
xavi nin saçlarını yapmaya bile gerek duymadığı karşılaşma. sanki halı saha maçı yapmaya gelmiş gibi. tüm takım. dünya izliyormuş yok bilmemneymiş.

xavi - karıcım ben bi 3-4 gün japonyaya gidip gelicem.
x - hayırdır niye ki ?
xavi - ya bi kupa hediye ediceklermişte onu almam gerek kaptan olarak.
barcelona bu galibiyetle (henüz maç bitmedi ama 0-3 maç ) 2011'i 5 kupayla kapatmış oldu. halaa dünyanın en iyi takımını tartışan varsa aklından şüphe duyarım.
spikerin sürekli empati yaptığı maç

- barcelona ile maç yapmak kabus olmalı
- barcelona ile maç yapmak sinir bozucu olmalı...
4 oldu messiii.