bugün

Günümüzde çok olağan bir durumdur. Sürekli birileri ile mesajlaşma çabası içerisindeki genç kızın hareketlerinden biridir. 7/24 insanlar ile mesajlaşıp elindeki tüm ücretsiz sms leri bitirmesi gerekir. Yemez, içmez mesajlaşır. Mesajlaşıcak birini bulamazsa kendisiyle bile mesajlaşır.
belli bir yaş sınıra bağlamaksızın tüm ergengillerde görülebilecek olan durumdur.
menüyle oynuyor da olabilir.
dayımın teorisine göre;
bir kız biriyle bu kadar çok mesajlaşıyorsa karşısındaki erkektir.
eğer erkek değilse, kesinlikle "konu" bir erkektir.
telefona bakmadan mesaj yazabilme yeteneği kazanabilmiştir.
sms paketini bitirince operatöre ettirebildiği kadar zarar ettirdğini hatta daha ileri safhası için batırdığını düşünen tiplerdir..
yanındaki arkadaşlarıyla bile konuşmayan salak kız davranışıdır.
asosyaldir ve sosyal ağını mesajlaşma yoluyla oluşturuyordur. hayatı anlama evresini geçirecektir 17 yaşında ama mesajlar buna engel oluyordur.
özentilik kokan harekettir.
aklında biri olan kızdır.
bakın dikkat edin, kalbinde demiyorum, aklında diyorum!
17 yaşındaki bu kızımızın gittikçe asosyal olup, zamanlada dırdırdır konuşma yeteneğini kaybederek ilerde kocasına rahat bir nefes aldırtan eylem.
asosyaldir,attığı mesajların onda birini günlük hayatta konuşmamaktadır.
yeni yeni manita kovalamaya başlayan kızdır.
aslında sınava hazırlandığı için yapmaması gerekendir. geleceğini mahvedebilir, dikkatli olmalıdır.
parmak kanseri olmuştur.
Bedava Sms i bitince facebook zeroya dadanan kızdır. Bu sefer oradan mesajlaşır , üstelik cevap ve ilgi de bekler.
'ergence yazışmayı iyi bilirsin, yatakta yatmayı bildiğin kadar' diye şiir yazardı yaşasaydı cemal süreya.
ben o teknoloji denen illetin ta .mına koyayım. keşke teknoloji ilerlemeseydi de bende buraya yazamasaydım. evimde güzel güzel mum ışığında çocuklarıma anlatsaydım yazmak istediklerimi. radyasyon, vakit kaybı, beyin ölümleri, insanlıktan çıkmak, shefiyore demeler, qanqalıklar hepsi uzak olsun hayatımdan.
sağ eli mesajlaşmaktan kas yapan, sol elindeki kas zayıflığı gözüne batacak duruma gelince, bu açığı sol eliyle mastürbasyon yaparak kapatmaya çabalayan, küçük ama çok etkili insandır kız ergen.
izmirli olma ihtimali yüksek olan kızdır.*
kesin 17 yaşındadır yoksa asla bu kadar mesajlaşmaz asla.
bundan 3 hafta önce bu başlığı görsem inandırıcı gelmezdi ama şimdi rahatlıkla diyebilirim ki bu kişi benim kuzenim. lan babannem vefat etmiş gün boyu ağlamışız, yorulmuşuz, salyamız sümüğümze karışmış, gözlerimiz şiş vermişler bizi de aynı odaya. hiç abartmıyorum sabaha kadar elinde telefon durmaksızın mesajlaşıyor. kim o diye sorduğumda da okuldan bir kız arkadaşı olduğunu söyledi!?!
gençlerin ve ergen olmayan çocukların ailelerinden kaynaklanan problemdir. çocuğun cep telefonuna ihtiyacı yoktur. nesillerin köreldiği ve gençlerin hızla tüketmeye alıştırıldığı toplum çerçevesinde incelendiğinde evet çok kötü bir durumdur.
bundan 10 yıl önce 100 kontöre sadece 50 msj atıp sonra çağrılarla anlaşmaya çalışan kızın o zamanki minik kız kardeşinin büyüyüp 5000 beleş mesajla tanışmasıdır.
sevgilisini avea diye kaydeden bile vardır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar