şehit ana ve babalarının ağlamasının yanında değeri olmayan ağlamadır.

http://www.youtube.com/watch?v=GEs4kAnZO08
erken seçim kapıdaysa demek.
niye bülent arınç'a ne olmuş ki?
ağlamadan sorumlu olan o değil miydi?
allah allah ya..
bu konu üzerinden güldürü malzemesi çıkarmamak gerekiyor. sevmesem de onca yaşanandan sonra saygı duyuyorum. bu gitsin de abd'nin istediği mi gelsin? bu ağlamasın da abd'nin getirdiği mi ağlasın? akıllı olmak lazım.
Dün havai fişekler... şimdi ağlamalar. Her şeyi yeri ve zamanında yapmak böyle mi oluyordu?
Gerçekci gelmedi bana.Klasik hareketler.Daha dün gülerek açıklama yapıyordu.ikiyüzlülük.
kankası ölmüş

bende linç edilen asker için ağlıyor sandım.
vicdani yok ama olmayan şeyi içini sızlattı galiba silahlı birliklere karşı silahsız halka dışarı çıkın dersen ölürler ışte.
(bkz: 30 şubat 2037 erdoğan ın ağlamaması)
SiKTiRiN LAN OROSPU ÇOCUKLARI.

bununla dalga geçenlere söylüyorum.
Yatacak yeri yok lafı tam da bu adam için.
Aglamiyor vicdansiz kopek, aglasa bunlar hep oyun.

Amk ne diyim ki.
görsel
timsahlar avlarını yerken gözyaşı bezleri çalışır ve istemsiz gözyaşları akar. timsah bunun farkında değildir. olsaydı gözyaşı bezlerini aldırırdı.
ben de ağladım ya. duruşuyla bakışıyla düşmana korku salan dağ gibi güçlü adamı ağlatanların hainlerin allah belasını versin artık o çelikten kalbi yaşa geldikçe zor kaldırıyor bu kadar duygusal yükü, insanlarının sorumluluğunu . babam ağlamış gibi hissettim utandım ben de doldum . kendine bizim için iyi bak reis sensiz bu ülke nasıl çıkar nura, aydınlığa .
sevinç gözyaşlarıdır. 2 aya kalmaz en ıslak hayalleri olan başkanlık sistemi geliyor.. üstüne bir de tüm dünya liderleri hatta obama bile aradı ilgi odağı oldu 2 gündür..
inşallah devamı gelecek ağlamadır. Bütün sevdiklerini kaybetmesi dileğiyle.
darbeciler tarafından katledilen 16 yaşındaki bir çocuk için ağlamasıdır.

siz bunu boş verin "ekmek almaya giderken ölen pkk yandaşına ağlayın"
darbeciler tarafından katledilen 16 yaşındaki bir çocuk için ağlamasıdır.

siz bunu boş verin "ekmek almaya giderken ölen pkk yandaşına ağlayın"