saat 19:00'da başlayacak turkcell super lig 2009 2010 sezonu otuzuncu hafta mücadelesi.
50 ile 70. dakkikalar arasında galatasaraydan gol veya goller gelecektir. eğer 2 farkı yakalayamaz ise son 10 dklık periodta manisa'nın golü gelebilir puan veya puanlar kaybedebilir diye düşünüyorum.
bilet fiyatları açıklanmış maçtır.

Kapalı tribün üst A-B 30 TL
Kapalı tribün alt 20 TL
Açık tribün 10 TL
Kale arkası (Spil) tribün 10 TL
Misafir seyirci kale arkası (Gediz) tribün 10 TL (beni ilgilendiren kısım)
tribünde yerimi alacağım karşılaşmadır.
bu maçta kritik hakem hata veya hataları olabilir gibi geliyor bana.
galatasaray'ın cesaret temalı kırmızı forma ile mücadele edeceği karşılaşma. maçı abdullah yılmaz yönetecek ayrıca.
galatasaray'ın ilk 11'i şu şekildedir:
aykut, sabri, neill, hakan balta, caner, mehmet topal, elano, keita, arda, giovani, baros.
galatasaray için tamam mı devam mı denilecek karşılaşmaların ilkidir. bu haftadan sonraki tüm maçlar tamam mı devam mı karşılaşması olacaktır.
izlemek isteyenlerin,
http://lebraamceyms.blogspot.com 'u kontrol etmesi gereken karşılaşma.

ps. vermek yasak, ben de maç veren site i vermedim.

imla.
galatasaray ' ımız için dananın kuyruğunun kopacağı karşılaşmadır . umarım geçen haftaki tepkilerden bir ders çıkarabilmişlerdir .
ayrıca ;
(bkz: yok mu)
hızlı başlayan karşılaşma. elimde nargile, kucağımda bilgisayar izliyorum... kıskanma sözlük.
galatasarayımın güzel bir duran top organizasyonuyla golü bulduğu maç. gol keita. maşallah iyi top oynuyor cimbom.
caner dışında bütün takımın döktürdüğü maçtır.
büyük yetenek caner erkin'in yardırdığı maçtır.
maçın yan hakemlerinden biri al al ve şişkince yanakları ile alenen ilkokullardaki toraman veletleri andırmaktadır. galatasaray' ın da attığı golün üstüne yatmaya çalışıp son dakikalarda yiyebileceği bir golle piç etmemesi gereken maçtır ilaveten. atın ikiyi üçü rahat rahat maç izleyelim.
isaac'in nizami golünün ofsayt kararı ile sayımadığı maç.
yan hakem az önce götünden bir karar uydurdu ve golü yedi, kendine yakın adama bayrak kaldırıp isac'ı atladı.

aferin hakemler!
galatasaray`in ikinci golu bir an once bulamadigi takdirde taraftarlarina rahatca izlettiremeyecegi mac. eger bu mac son dakikalarda beraberlige donerse buyuk ihtimalle bizlere kafayi yedirtecektir.
galatasaray'ın muhtemelen 89. dakikada bi gol yiyip 1-1 tamamlayacağı maçtır.*
Devre arasında yayıncı kuruluşun altılı sonuçları gibi istatistikler verdiği maçtır.

http://www.resimupload.com/ds573107349_adsiz.html

Koşuda ilk 5 ne lan !
milan baros un hakeme fuck you, fuck off demesine ve bunu hakemin gormesine ragmen hakemin baros u kırmızı kart değil sarı kartla cezalandırdığı maç.

(#7687901)
ne skim maçtır bu arkadaş. sanki bütün galatasaray'lı futbolcular yaz tatilini nerede geçireceğini düşünüyor. az mücadele edin lan, para kazanıyorsunuz bu işten.
ofsayt kararı açıkça yanlıştı tabi ki, ama baros'un pozisyonuda penaltıydı. ofsayt pozisyonunu görenler onu da yazsaymış keşke. ayrıca baros gördüğü sarı karttan önce bi kere de topu elle oynamadan dolayı sarı kartla cezalandırılmalıydı.
klasik deplasman maçlarında olduğu gibi iyi başlayıp kötü bitmemesini umduğum maç. bir de yok mu diyesi geliyor insanın.
http://img638.imageshack.us/img638/6689/manisags.jpg