bugün

play off'ların ilk maçıdır. saat 20.00'da istanbul atatürk olimpiyat stadında başlayacaktır. aynı saatlerde ali sami yen'de adanaspor - konyaspor maçı başlayacaktır.
''O gece bu sene'' sloganlarıyla başlayacak olan maçtır. Süper lig yolunda ki ilk engel, kardeş takım Altay.

(bkz: biz karşıyakalıyız)
bucasporumuzun çıkışından sonra 2.izmir takımı olabilmek için bismillah diyecekleri maçtır.kazanan süper lige çıksın!
maalasef futbol smart'dan yayınlanacak karşılaşmadır.
istanbul'da olamamanın verdiği üzüntü ile çarşıda izlemek için en kısa zamanda yola çıkacağım karşılaşmadır. iyi oynayan, hak eden yani kısaca karşıyaka kazansın diyorum.
götemlerime** göre, maçta karşıyaka 3 puana daha yakın olan ekiptir. sezon maçlarını fazla izlemedim. izlediklerimde de çok eleştirilse dahi karşıyaka'yı beğendim, altay'ı hiç sevmedim. bugün oturup 90 dakika izleyecek ve kararımı beğeneceğim. bir daha maç yapacak olurlarsa götemlere başvurmadan tahmin yapabilmek için.

ama favori altay diyorlar, garanti karşıyaka alır lan.
Karşıyaka taraftar gücüyle kazanıcaktır yada mutlaka kaybetmiycektir.
(bkz: biz karşıyakalıyız)
(bkz: o gece bu sene)
(bkz: amtay)
kalbimden karşıyaka'nın geçtiği maçtır. kim kazanırsa kazansın kazanan izmir olacaktır.*
ilk yarısı 0-0 sona ermiştir.
http://www.ligtvizle.net/kanal/4.html adresinden canlı izlenebilen maçtır.
0-0 sona ermiştir.
yine verilmeyen penaltılar saçmalıklarla dolu bir maç olmuştur.resmen hakem altay yanlısı olduğunu belli etmiştir.

karşıyakanın penaltısı nasıl verilmez ? bu ne biçim bir düşmanlıktır.