bugün

toplumumuzun giderek avrupaileşmeye doğru gittiğinin ispatı olan durumdur. hani avrupa avrupa diye inleyenler var ya işte onların istediği ahlaksız topluma doğru gidiyoruz. evet.
Sabah sabah müge anlı izlemenin bünyeye etkisinden mütevellit açığa çıkmış düşünce.
görsel
(bkz: akp döneminde olmuştur)
jenerasyonlar arasındaki kültür uçurumundandır. şimdi tv de empoze edilen çakma amerikan kültürü sayesinde çok kaypak, içi boş bir nesil yetişti. he avrupa dersen avrupa da evden kaçmaya falan gerek yok. özgürlük yeteri kadar var orada. o yüzden avrupa ile bizim alakamız yok, yanından bile geçemeyiz.
Ülkemizin içler acısı durumudur, sen kızının sokaklar da gezerek eğitildiğini düşünüyorsan yanılırsın, bizzat aileden dini eğitim verilmeye başlanmalıdır.
16 yaşındaki kızların evden kaçması gençlik aşkı ve heyecanıyla evden kaçıyorlar. ailelerinin sözünü dinlemeyen genç kızlar, tam olarak tanıyamadığı genç insanın kötü emellerine alet olup hayatlarını karartıp pişman olduktan sonra eve dönüyor. fakat bir sefer, insanın adı çıkmaya görsün ömür boyu kara leke olarak alnına yazılıyor.
dünyanın çivisi çıkmış arkadaş.
evden kaçmaktan çok çatır çatır sevişmesi olması gereken başlık. gerçekten de nesilden nesile çok farklı bir dünya olmaya başladı. biz 16 yaşında sevişmeyi bırak dudaktan bir öpücük alsak başarıydı. şimdi kızlara bakıyorum üniversiteli kızlardan seksi giyinip okula gidiyorlar. lan liseye nasıl gidiyorsun öyle? hayret arkadaş ya.
cinsellikle tanisma yasinin dusmesinden mutevellit olusan bazi sosyal sorunlar cikabilir. ama asil sorun bu yasta cinselligin dogru ogrenilmesi ve kulturel gelismenin cocuklara dogru aktarilmamasidir.
16 yaşında çatır çatır evden kaçmasının sebebi çatır çatır sevişmek olan kızdır efendim.
Bu kadar erken başlamamalılar. yaş 30'a gelince bezmiş, bıkmış, yıllanmış hissedecekler kendilerini. adam gibi olan kızları da yoldan çıkaracaklardır. *
yanlış yapan kızlardır, çatır çatır evden kaçmak anayasanın ruhuna, türk milletinin selametine, edilen yeminlere ve hakan taşıyan' ın o kadife sesine aykırıdır. buna göre illa kaçılmak isteniyorsa çatır çatır değil, patır patır kaçılmalıdır. halo dayıya saygı ve selamlarımı gönderiyorum.