bugün

yaran diyaloglara sahne olan maç:

ercan taner: galatasaray'ın su anki oyunu tobol takımının yapısına uygun.

rıdvan dilmen: tobol takımının yapısı mapısı yok.
rıdvan dilmen'in yorumlarının maçın önüne geçtiği klasik maçlardan biridir. galatasaray takımının bu kadroyla yapacağı pek fazla bir şey yok zaten, ikinci yarıda olacak değişikleri heyecanla bekliyoruz.
tobolluların kendini cok pis yerlere attığı maç. hakemi kandırmaya yönelik hareket yapan adama sarı göstermeyen süper bir hakeme sahip ayrıca.

kusura bakma seovi saha senden de i.ne olanlarla dolu.
bu maçın ilk yarısı göstermiştir ki(dur hele yorumcu gibi konuştum) eğer gökhan zan bu takımın defansı olacaksa ben de bu takımın sağ beki olurum. hiç bir pası isabetli olmayan, topa girmesini bilmeyen bu adama nasıl dayandı beşiktaşlılar hayret ediyorum.
fc tobol takımında oynayan 7 numaralı oyuncunun, sabri'nin hiçbir müdahalesi olmamasına rağmen kendini yer attığı maçtır. hakem bu hareketi yememiştir ama sarı kartını da göstermemiştir. üstelik kendini yere atan oyuncunun sarı kartı da vardı.
sahada bişey olmayınca rıdvan ile ercan'ın çoştuğu maç. elektrik sorununu su molası diye yedirdi ya ercan taner, daha ne diyim.
maçın oynandığı stadın google earth koordinatları;

53°13'33.13"n 63°38'9.36"E
tüm duran topları sabrinin kullandığı maç. ne beklersin ki ?

ps: evet tobol'unkileri de o kullanıyor * .
10 numaralı kaptanımız arda turan'ın ikinci yarı çevireceği maç.

(bkz: var mısın iddiaya ibrahim) *
2. yarıda arda yı izleyebileceğimiz maçtır.
sabri nin sezonu açtığı karşılaşma. Daha çooook sabri taşşağı yapıcaz anlaşılan.
top yuvarlak, maç 90 dakikadır efendim.
sabri nin sözlüğe en az 20 yıl yetecek malzeme verdiği maç olmuştur.

hatta sadece bu maçta ilgili açılabilecek başlıklardan bir sabrisözlük açılabilir.*
dediğim gibi kostanay ın fazla zorlanmadığı maçtır. muhtemelen ikinci yarı farka gidip şov yapacaklardır.
galatasaray nihayet golü bulmuştur.
an itibariyle galatasarayın gol attığı maçtır.
1-1 olmuştur, dakika 57, gol baroş.
baros attı... şimdi onlar düşünsün denilen maçtır...
"iki pasta yağışma programına katılıyor gibi heyecanlanıyor tobolular" ercan taner.

süper maç oluyor süpeeer
baros un attığı golden sonra gs'lilerin "aaaavruuuupaaa avvruuuupaaaa duuuy seeesimiiiiziiiii işteee buuuu cimboomuuun ayaaak seeesleriiiii" şeklinde çılgınca tezaürat ettiği maç olmaktadır.

sonuçta 1-1 lik skor ali sanmi yen için büyük avantajdır, galatasaray a 0-0 lık skor yetecektir, o yüzden galatasaray ımızın 1-1 i koruyup, ali sami yen de 0-0 ın üstüne yatması gerekir. galatasaray ımız bu takımı geçtiği taktirde avrupa ligi nde en az final oynar, aha da buraya yazdım...
*
komedi gibi maçtır. dakika 68 itibariyle korner bayrağı devrilmiştir ve sabri usta tamir etmeye kalkmıştır. hala uğraşıyor ulan..
alparslan kırmızı kart görmüştür...
kazak taraftarlarin premier league seyircilerinin de onune gectigi mac. ingiltere' de gerci haybeye yukselmez tezahuratlar. orta saha cizgisini gecmeye gorsunler, basiyorlar yaygarayi kazak kardeslerimiz. basimiza kotu bir sey gelmeyecekse bir gol daha yiyiverelim, sevinsinler ya. ha bu arada unutmadan ridvan hoca' da yine formunda. turkiye' nin en iyi futbol yorumcusu, oyunu okuma becerisi degme teknik direktorlere tas cikartircasina.
galatasaray 73. dakika da 10 kişi kalmıştır, ardından da tobol gol kaçırmıştır.
galatasarayın maçlarına rıdvan dilmenin yorumcu olmasının galatasaraya ugursuzluk getirdiğini iyiden iyiye düşünmeme sebep olan maç
güncel Önemli Başlıklar