bugün

tebrikler bir kupa kazandınız!
Sirtakiiiiiiiii.
Yunanları sirtaki eşliğinde denize döktük çok şükür maçıdır.
Cok sikisli sokuslu mac oldu canim.
hayretlerle izlediğim karşılaşmayı 4-1 kazandık. hayretler içinde kalmamın sebebi ise kesinlikle skor değildir. trt nin mustafa kemalin askerleriyiz ve izmir marşı söylenirken sesi kısmamış olmasıdır.
Beşiktaş'ımın tarih yazdığı maçtır.
Maçın özeti geldikleri gibi gittiler.
bir trabzonsporlu olarak sevinçten çıldırdığım maç oldu. hem düşmanımız yunanlara sağlam geçirdik hem de izmir marşını dinlettik.

beşiktaşlıları ve türk milletini kutluyorum.
maçın en güzel anı:

"yaşa mustafa kemal paşa yaşa
adın yazılacak mücevher taşa"

"mustafa kemal'in askerleriyiz!"

tebrikler beşiktaş, bir bursasporlu olarak stockholm yolunda başarılar dilerim...
görsel

helal olsun beşiktaşıma. utandırmadı yine bizleri. gönül isterdiki bütün türk takımları avrupa da bizi temsil etsin ama seneye inşallah.
Herşey süper oldu. Bir GS li olarak canı gönülden tebrik ediyorum Beşiktaş i. Ama adamlar bizim 16 adamızı işgal etmiş sen bir maçla bunu denk gosteremezsin.. bu maçta olduğu gibi zor duruma düştükten sonra nasıl maçı aldıysak adalarimizi da bu zor durumumuza rağmen almalıyız. Tekrardan teşekkürler Beşiktaş taraftarı. Hem izmir marşı için hem Mustafa Kemal'in askerleriyiz sözleri için hem de TRT ye sesi kistirtmadiginiz için.
içine Türk işi saçmalıklar, başı bozukluk karıştırmadan, düzen ve disiplin içerisinde, akıl-mantık öncülüğünde takımı yönetmeyi başaran yönetimin ve oyuncuların gurur veren başarısıdır.
Türk futbolunun yüz karası sekiztaşın maalesef tur atladığı maçtır. Bir de bu sene bunların 3 yıldız olabilme ihtimali var. Ne günlere kaldık yahu BJK bile adam oldu.
gelirken Mehter marşıyla geleceksiniz. giderken izmir marşıyla gideceksiniz. yallah
Babel Türk Hollanda ilişkilerini normalleştirdi !!!
Beşiktaş yunanlılarla resmen taşşak geçti 2. Yarı. 10 kişiyle 4-1 gibi bir galibiyet en son 4 yıl önce bunun benzeri bir maçta yılmaz vural ''bize tecavüz ettiler'' demişti şimdi olympiakos takımı da böyle oldu. Bir türk olarak sevindim. Teşekkürler beşiktaş. Bu yunan tohumlarının zamanında bizim milletimize çektirdiğini görmezden gelip yunan takımını destekleyenler de artık gidip yatsınlar yarın okul var.
maçın hakemi de maçı iyi yönetti. hakkını yemeyelim.
görsel
(bkz: Stockholm Sendromu)

helal olsun.
Oğlum gaza gelmeyin la. Alt tarafı futbol.
Bana Doğum günü hediyesi oldu çeyrek final yükselmek teşekkürler karakartallar.
http://www.youtube.com/watch?v=-FdW7wA4MWY
maçı naif bir şekilde özetleyecek olursak acımadan siktik.
beşiktaş akıllıca oynayarak kazandı. maçın 3 yıldızı var.

2 asist yapan talisca.

girmesiyle ortasahayı ele alan necip uysal.

ve marcelo'nun yokluğunda defansı toparlayan tosiç.

futbolcularımızı eleştirdiğimiz kadar haklarını da vermek gerek.
beşiktaşın sevinmeyi dibine kadar hakettiği maç.10 kişi kalmalarina rağmen 4-1lik skorla bitirdiler. kareografiyle ayrı sirtaki çalmalarıyla ayrı ince mesajlar gönderdiler. bakalım çeyrek finalde neler olacak.