bugün

reisin haklı açıklamasıdır 40 yaşında emeklilik mi olur lan.
46 yaşında emekli olan adam açıklamasıdır.
Eyt hakkımız söke söke alacağız .
Oyu bırak su bile yok..

Kendileri 40 lı yaşlarda emekli oldu bize hınçları..

25 senedir çalışıyorum..
Bir 25 sene dağa yaşarmıyım bilemem..

Benim hakkettiğimden sonra çıkan yasa beni alakadar etmez .

Bırak ülkeyi dünyanın hiç bir yerinde bir yasa geçmişe yönelik işlemez....

Eyt olacak . nokta..
Bunu diyen 40 lı yaslarda emekli oldu.
suriyelilere para 'çoğğğğ' çünkü onlar 'kardeşimiz'
eyt liler mi? onlar göt onlar şerefsiz, onlar ülke batsın diye uğraşan 'içimizdeki irlandalılar'.
ilk (erken) seçimden önce çıkacağına ikna oldum.

kendisinin bedelli askerlik beyanatı:

“Bedelli askerlik gelecek mi gelmeyecek mi? bedelli askerlik olur mu olmaz mı, bu ne getirir ne götürür? Şu anda halkımızın bu noktadaki tavrı nedir, ne değildir? Bu ülkede parası olan var, olmayan var. Şimdi siz kalkıp da parası olana bedelli askerlik, 'buyur kullan' diyeceksin. parası olmayan, 'o da gitsin askerliğini yapsın' diyeceksin. Bunu adalet terazisine oturtmak zorundasınız. Bu eğer o kadar rahat bir şey olsaydı, benim vatandaşımın, halkımın belli bir kesimini mağdur etmeyeceğini biz bilseydik, buna inansaydık, biz bunu çoktan hallederdik."
Her şeyi siktir et de bana bir allah’ın Kulu batmış bir iskandinav ülkesi söylesin. Sinirden kendimi tokatlıycam!
reis bu zamanın bu boyutun adamı değil. onun yaşadığı evrende iskandinav ülkeleri hep batmışlar yazık. bizim boyutumuzda iskandinav ülkeleri en refah en bolluk içerisindeki ülkelerin başında geliyor. zaten milli gelirler falan yazılmış defalarca.

40 yaşında emekli olmaya çalışan kemalisti üzmüşmüş. lan oğlum size hiç balık sebze falan yedirmiyorlar mı ? bunu söyleyen adamda 40 yaşında emekli oldu. mağaradan mı bağlanıyorsunuz hayata.
Net bir şekilde hayır dediğine göre eyt’liler umutlanabilir *
reyize ilk defa hak verdim ve tebrik ettim

oy verseniz ne olur ?

vermeseniz ne olacak la ?

benim elimde seç sis var

istediğim sonucu da çıkarırım.

yok osmanlı torunu

yok bilmemneyin torunu

eşek gibi anırırken iyiydi.

oy basarken de iyiydi

bize dinsiz minsiz

o içinde beyin yerine şeytanın oturduğu kafanıza ne uyarsa

saydırırken çok iyiydi.

atalarımız ne demiş ?

(bkz: bu da benim sikim hüsnü)

akabelilerin alayına gider.
Eytliler sandikta hesap soracak, teyzemin oglu dort gözle bekliyor, emekli olup ikinci bir isde calissa daha iyi sartlarda yasasa fena mi olur.
reisiniz kaç yaşın da emekli olmuş bilen var mı?

neyse uğraşmayın yazayım.

46 YAŞINDAN iTiBAREN SSK'dan emekli aylığı almaya başladı. ilginçtir kendisi 46 yaşında emekli olan Başbakan, emekli yaşını daha sonra 65'e çıkardı!
2006 yılından bu yana Erdoğan, hem Başbakan olarak maaşını, hem de TC Emekli Sandığı'ndan emekli olarak, SSK emeklisinin birkaç misli milletvekili emekli aylığını alıyor.

Bunun adı ballı emeklilik değil de ne?
Öyle ose sizi şöyle alalım.. yoruldu tabi parti.
35-40 yaşına gelip emeklilik talep etmek ayıptır, ayıp. yahu utanın daha o yaşlarda hayat yeni başlıyor senin 15 yaşında iş hayatına başlaman affedersin ama sikimizde filan değil. o kadar erken yaşta emekli olma hakkı elde ettiysen bir birikiminde muhakkak vardır girişimcilik denen bir olay var düşün taşın bir iş yeri aç bir kaç garibanın sebeplenmesine vesile ol. 40 yaşıma geldim emekli maaşımı verin götümü yayıp gri eşofanımla saçma sapan tv programlarını izleyeceğim moduna girme daha önünde yapılacak bir sürü şey var. hükümet yanlısı değilim fakat bu konu üzerinde rte son derece doğru yol izliyor yok öyle amk 40 yaşına gelip emekli maaşı ile bir ömür devam etmek.
eyt'lilerin bir çoğuna müstehaktır. az daha sıkın dişinizi bölgesel gücüz züpher güç olacaz!
Abicim neden şaşırıyorsunuz ki?
Almanya bizi kıskanıyor dediğinde inanan kitle iskandinav ülkelerinin battığına da inanır.
Şeyh uçmaz mürit uçurur.