bugün

Başlama saati 20.30 olan maç.

Egenin horozlarının tavuk hoplatacağı maç olacaktır.
Hakemsiz Galatasaray’ın kaybedeceği maç. Evet.
Bu maçta karşılıklı gol olmaz.
Denizli 5ler kediler ağlar.
2006 yılında abisini şampiyon yapmış denizlispor'un yine abisini üzmeyeceği maç olacak.
Haha yine kuşlar bizim maçlar ile çok ilgileniyorlar koyar geçeriz merak etmeyin.
galatasaray'ın çerezlik maçı. 5 atar arkamıza bile bakmayız evet.
denizli biraz zayıf bir kadro kurmuş gibi görünüyor, galatasaray pek hazır görünmedi. sıkıcı tatsız ve 1-1 bitecek bir maç olabilir veya gs 2-1 alır.
italya 16'ncısından 4 yiyen gavatsaray hakemsiz bir 3 gol yer rahat ancak adam öldürme olmadıkça himmetsaraya kart göstermeyen hakemlerle böyle bir şey anca rüyada olur.
Bugün günlerden Salatasaray.
Hakem doğrar inşallah.
iki denizli atar. sonra hakem çıkar sahneye penaltı hat-trick'i yaptırır.

Edit: noldu lan eksi atanlar? Denizli iki tane attı mı? Attı. Hakem penaltı çaldı mı? Çaldı.
Diagne hatrick yapar. o kanat oyuncuların ve orta sahanın önünde ben oynasam her maç bir golün olur amk.
ho ho ho burayı kuş beyinliler sarmış. sırtlan gibi galatasaray'ın puan kaybetmesini bekliyorlar. e be dalyaraklar siz kendi takımınıza bir bakınsana bir tarafta vizyonsuz koçun sikiki takımı diğer tarafta tinercilerin sakat beşiktaşı. nzonz+seri=50 milyon euro. 8taş ile fenevin kadrosunun yüzde 90'ı. falcao'yu bekleyin asıl film o zaman başlıyor bu maçlar fragman daha. babanız Galatasaray manukyanın çocukları.
'hakemler de hata yapabilir' diye bildiri yayınlayan şikeci utanmazların 'galatasaray hakemle kazanacak' diye entry girdikleri maç.
hayır insanda biraz utanma olur amına koyim ya. *

küme düşmeme mücadelesi veren şikecileri ne ilgilendiriyor anlamadım.
galatasaray rahat yener.
diagne'nin 2 golü var.
Koyar geçeriz sorun olmaz.
2-2 biter.
Maç oynanmadı rakipler ağlıyor. Vallahi siz çok kalitesiz ergenlersiniz. Sözlük tat vermiyor bunlardan dolayı.

Hakem Fetö himmet kıs kıs kıs. Tamam lan tamam en komik en yaratıcı sensin gs kudurdu şu an ahahah.
ilk defa sakatlığı sebebiyle takımda olamayacak bir teknik direktörün olduğu maçtır. (bkz: fatih terim)
denizlispor'un galibiyetiyle sonuçlanacak olan 19/20 sezonunun ilk maçıdır.
görsel

selçuk ne alaka mk.
arabayı galatasaray bayrağıyla kapladım, formamı giydim, ‘şampiyon ol cimbombomum ne istersen iste benden’ dinleyerek eve maçı izlemeye gidiyorum içim kıpır kıpır.

hedef23!
Cimbomun yine koyup geçeceği basitten bir maç daha.
görsel
görsel
galatasaray'ın 4 dakikada 2 gol tehlikesi yarattığı maç.